Bakınız Silah. Rüyada tabanca kullandığını görmek iftira

Rüyada Tabanca Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Tabanca görmek ne demek rüya tabirini rüyada tabanca 9183 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bakınız; Silah.

Rüyada Tabanca kullandığını görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir işe delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.

Rüyada tabanca güçlü ve saygı duyulan biri olmak demektir. Elinde tabanca olan kimse, yaşamında yüksek makamlara yükselir. Rüyada tabanca kullanmak, bir iftiraya uğrayacağınıza yorumlanır. Tabanca satın almak, birilerinin sizin dedikodunuzu yapacağını belirtir. Tabanca temizlemek, bir işe başlayacağınıza yorumlanır. Tabanca ile ateş etmek, hırslı ve birine işarettir. Tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna yorumlanır.

Uğursuzluğun habercisidir. Eğer tabancayla ateş ettiğinizi gördüyseniz, birtakım kararlar almadan önce çok iyi düşünmeniz gerektiğinin işaretidir.

Güç, kuvvet, nufüz olarak yorumlanır.

Rüyada tabanca görmek, fena söz, hüzün ve kederle yorumlanir. Rüyada elinde tabanca oldugunu fakat bununla ates etmedigini gören, kötü sözlerle herkesi kiracak mevkide iken, bunu yapmaktan çekinir. Elindeki tabanca ile birine ates ettigini gören, o kimseye iftirada bulunur. Bos tabanca ile birine nisan aldigini gören, iftira atarak herkesi korkutur. Tabancasinin bozuldugunu veya kirildigini görmek, iftira ederek halki korkutmak ister fakat bunu basaramaz. Bir baska rivayete görede: Rüyada tabanca görmek, düsmanla tabir edilir. Tabancasini atesligini görenin düsmani ile münakasa yapmasina isarettir. Rüyada belinde veya yaninda bir tabanca oldugunu görmek hiç ummadigi biri tarafindan bir zarara ugratilacagina; tabanca ile bir kimseye veya bir hedefe ates ettigini görmek, eger kursun hedefe degmisse, verdigi zararin büyük olduguna, kursun iska geçmis ise bu zarardan çok fazla etkilenmedigine delalet eder.

Rüyada tabanca görmek, güç, kuvvet, nüfuz olarak yorumlanır. Elinde tabanca olan kimse, hayatta çok ilerler. Ateş edende büyük başarı sağlar.

Rüyada tabanca kullandığını görmek iftira tehlikesine, satın almak bir dedikoduya maruz kalmaya, temizlediğini görmekse yeni bir ise delalettir. Rüyada tabanca ile belli bir hedefe ateş etmek, ihtirasa; tabanca ile vurulmak, karşı cinsten birine kuvvetli bir şekilde aşık olduğuna işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Tabanca, ile ilgili yapılan yorumlar

suzan

rüyanda silahın sana vurması senin sevdiğin kişi başkasını seviyor

dilber

rüyamda evimin balkonunda bir yabancın belinde silah gördüm ama hemen uyandım sürekli rüamda silah görürsem muhakkak başıma bir iş geliyor ben dilber

MEHMET

LEYLA BENCE KOKMANA GEREK YOK SİZE ATEŞ AÇAN SİZE AŞIKTIR

merve

rüyamda ben abimin sevdiği kızı başkasına vermişlerr ve nişan oluyordu bu gerçekte arkadaşlar ama rüyamda abimin vurulduğunu gördüm kız tarafında ve şokk oldum şimdiden tşkr anlamını gözen varsa yorummun karşılığını yazsın

mehmet

Yolda yürürken bi bayan bi erkeğin kavga ettiğini görüyorum ve hiç görmemiş gibi oradan geçerken kavga eden adam silahını çekip üzerime kurşun yagdırıyor bende kaçmaya çalışıyorum ama kurşunlar bana isabet ediyor ve yara alıyorum. Bu rüyanın anlamı nedir acaba şimdiden teşekkür ederim.

hüseyin

ruyamda arkadasım kız arkadası bır eve kapatılıyor bızde onu buluyoruz eve gıdıyoruz evde kardesı oluyor sılaha yonelıyor 3 tane fısek koyuyor dısarı ıkıyor ve ben sıkmaz dıye dusunurken 3 unude sol omuzuma sıkıyor hemen yanımdakı arkadasım bnı tutuyor bnı hastaneye gotur dıyorum kalabalık oluyor baldız buyuk bıcak verıyor korkuyorum ordan kaarken bırın elını kesıyorum

sinan 35

rüyamda tanıdığımı hatırlamadığımı bir kişi bana çok özel bir tabanca veriyor ben jarjöründen bir mermi çıkarıyorum ve çok özel bir tabanca olduğunu anlıyorum ve çok beğeniyorum ..

leyla

annemle çölde yürüyoruz arkadaşlarımı görüyorum ve onlara koşuyorum arkadaşlarımın akrabası olsa gerek bana silah çekiyorlar o sırada annem beni kucaklıyor bana ateş etmesinler diye annem o korkuda babama sesleniyor çığlık atarak babamda silahı çıkarıp onlara hedef ediyor ama o kişiler beni istiyor babamda ısrarla vermem deyip sizi öldürürüm diyor ve o esnada çölden 2 erkek arasında bir kadın geliyor beni öldürmek isteyenlerde o kadının kalbinden vuruyorlar kadında ölüyor babamla annem beni aralarına katıyor biri beni öldürmekmi istiyor sizce çok korkuyorum?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5046