Rüyada Şemsiye Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Şemsiye görmek ne demek rüya tabirini rüyada şemsiye 9136 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Hayırlı yardımcıya, canın yongası olan mal ve dünyalığa, geçici menfaate delalet eder.

Yağmur yağarken başında şemsiye ile Rüyada yürümek, ona üzüntülü ve sıkıntılı anında yardım edecek bir dostu olduğuna işarettir.

Rüyada yağmur yağarken şemsiye ile yürümek, rüyayı gören kişinin çok zor bir duruma düşmesiyle ona büyük destek sağlayacak iyi bir arkadaşı olduğuna yorumlanır. Rüyada kapalı bir şemsiye güzel bir iş, açık şemsiye büyük güven duymak demektir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu görmek, her türlü dert, tasadan uzak olmak demektir.

Kapalı şemsiye iyi bir iş, açılmış şemsiye büyük güvendir.

Rüyada kapalı bir şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güvendir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu gören, her türlü dert, sıkıntı, tehlikeden uzak durur.

Rüyada kapalı bir şemsiye iyi bir iş, açık şemsiye büyük güvendir. Büyük bir plaj veya bahçe şemsiyesinin altında oturduğunu gören, her türlü dert, sıkıntı, tehlikeden uzak durur.

Rüyada Şemsiye Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Şemsiye, ile ilgili yapılan yorumlar

arzum

ruyamda wemsiye goruyorum,wemsiyeni ayakkabimla ayni renkdedir yamurda yagiyor,ne anlama geliyor iutfen cevap yazarmisiniz.

ayşe

rüyamda,elimi yıkamak istiyorum,deterjan olduğunu düşündüğüm maddeyi elime döküyorum.bakıyorumki elimedöktüğüm meğer yağlı boya imiş.elime tamamen suvanıp çıkmıyor.ben çıksın diye çok yıkıyorum ama çıkaramıyorum sonra son defa daha yıkamak istediğimde elimde çok az boya kalıyo.şu anda çok zor durumdayız.yardım edip rüyamı yorumlarmısınız lütfen cevap yazın

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS