Rüyada Şal Görmek

Rüyada Şal görmek tabiri, Rüyada Şal nedir, Şal rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Şal görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Şal görmek ne demek. Rüyamda Şal gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Şal görmek

Erkek dardeşe, çocuğa, şeref ve yüceliğe, sanata, velayete, yiğitliğe yahut yolculuğa, İnsanı üzüntüden koruyan olumlu şeylere delalet eder.

Rüyada şal görmek , çok yakında arsa ya da bir tarla sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada şal görmek, çok yakında arsa ya da bir tarla alacağınıza yorumlanır. Rüyada omzuna şal aldığını görmek bekar bir kadın için yakın bir zamanda evleneceğine işarettir.Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler.

Üstüne şal alan genç kız hemen evlenir. Evliler içinse kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

Rüyasında omzuna şal aldığını gören bekar kadın kısa süre içinde evlenir. Evliliğin nasıl olacağını da şalın rengi belirler. Evliler için şal, yolla ilgili,yoldan gelecek kısmettir.

rüyada Şal görmek
Ayşe Özge Şal rüyasıGeçen haberlerde tecavüze uğrayan erkek çocuğunu gördüm kayalıkların üzerinde oturuyordu.deniz arkasında halka bakıyordu. Hepimiz çocuğu arıyorduk. Ben buldum çocuğu öptüm kokladım mis gibi kokuyordu. Çocuk da beni öptü. Anneme babama selam gönderiyorum ben burda çok iyiyim dedi. Gel seni götüreyim dedim. Ben burda çok iyiyim söyle anneme babama beni aramasınlar dedi. bu da aynı gün gördüğüm diğer rüyam. Ailemin evindeyim kızımın üzerinde beyaz renk de bir atlet vardı. Onunla birlikte yatakta uyuyorduk uyandık. Evin içi çok karışıktı ve ablam benim mavi şalımı çaldı. Kız kardeşimde aynı şalı bana getirip verdi bu senin hiç kullanmadın diyerek. Ben de aldım. Ablamda önce bir adamla sonra başka bir adamla tekrar nişan yapıyordu.Kendi köyümde hep birileri beni kovalıyor korkarak kaçıyorum ve ölmüş kişilerin evine sığınıyorum. Bana evin kapısını sahibi ölen teyze açıyor ve beni evine alıp korkma kızım geçecek diye üzüm yaprağı ve şeker, ceviz veriyor.

sema Şal rüyasırüyamda kıs kardeşim ile tuhafiye ye giriyoruz yün almak için orda örme şallar pembe fuşya krem renkte şallar var pembeyi elime alıyorum bu kadar yorumunuz için şimdiden teşekkürler

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Şal Görmek Benzer Rüyalar
  Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

  ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
  Rüya tabirleri  Rüya Tabirleri

  Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

  Rüya Tabiri Arama
  Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.