Rüyada süpürmek, malin eksikligine geçim darligina

Rüyada Supurmek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Supurmek görmek ne demek rüya tabirini rüyada supurmek 8782 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada süpürmek, malin eksikligine ve geçim darligina isarettir. Ibni Sirin e göre, Rüyada evini süpürdügünü gören, malinin bir kismini elinden çikarir. Bir rivayete göre süpürge hizmetçiye delalet eder. Bu rüyada görülecek iyi veya kötü hal hizmetçiye göre tabir olunur. Kirmani ye göre, oturdugu yeri süpürdügünü gören kimsenin hastasi varsa ölümü yakindir, ibadet etmek veya sevap kazanmak için bir yeri süpürdügünü görmek, iyi hale ve mala delalet eder. Bir yeri süpürerek süprüntüyü topladigini görmek temizlige ve mal biriktirmege isarettir. Bir mescit veya cami süpürdügünü görmek kalbinde (C.C) sevgisi olduguna delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada süpürmek, san atkar, kirli ve pasli islerde bulunan kimse için hayra isarettir. Rüyada baska birisinin evini süpürdügünü gören kimse, o kimsenin malindan bir seye nail olur. Zenginler için rüyada süpürmek, fakirlige ve mallannda meydana gelecek eksiklige isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Supurmek, ile ilgili yapılan yorumlar

melek

yuxuda sokagi supurduyumu goruyorum bu ne anlama geliyor

supurmek

2 keredir ki böyle rüya görüyorum.1-sinde universitemizin kolidorunu süp.amma oyretmen olaraq kömek ediyorum.2-de park kirli olduğu için yene yardım maksadıyla.
Öyretmenim. Maddi durumum pek de iyi sayılmaz

BABEK

YUXUDA EVİ ZİBİLLİ GORMEK NEDİR

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5090