Rüyada Supurmek Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Supurmek'in yorumu 8782 ve rüyasında supurmek'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada supurmekle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Supurmek nedir

Rüyada süpürmek, malin eksikligine ve geçim darligina isarettir. Ibni Sirin e göre, Rüyada evini süpürdügünü gören, malinin bir kismini elinden çikarir. Bir rivayete göre süpürge hizmetçiye delalet eder. Bu rüyada görülecek iyi veya kötü hal hizmetçiye göre tabir olunur. Kirmani ye göre, oturdugu yeri süpürdügünü gören kimsenin hastasi varsa ölümü yakindir, ibadet etmek veya sevap kazanmak için bir yeri süpürdügünü görmek, iyi hale ve mala delalet eder. Bir yeri süpürerek süprüntüyü topladigini görmek temizlige ve mal biriktirmege isarettir. Bir mescit veya cami süpürdügünü görmek kalbinde (C.C) sevgisi olduguna delildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada süpürmek, san atkar, kirli ve pasli islerde bulunan kimse için hayra isarettir. Rüyada baska birisinin evini süpürdügünü gören kimse, o kimsenin malindan bir seye nail olur. Zenginler için rüyada süpürmek, fakirlige ve mallannda meydana gelecek eksiklige isarettir.

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Supurmek yorumları

melek

yuxuda sokagi supurduyumu goruyorum bu ne anlama geliyor

supurmek

2 keredir ki böyle rüya görüyorum.1-sinde universitemizin kolidorunu süp.amma oyretmen olaraq kömek ediyorum.2-de park kirli olduğu için yene yardım maksadıyla.
Öyretmenim. Maddi durumum pek de iyi sayılmaz

BABEK

YUXUDA EVİ ZİBİLLİ GORMEK NEDİR

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica