Rüyada Sevgili görmek ne demektir, 8487 SEVGİLİ

Rüyada Sevgili Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sevgili görmek ne demek rüya tabirini rüyada sevgili 8487 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, bekarlar için mutlu bir karşılaşma; eski bir Sevgili ise uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine; evliler için eski sevgiliyi Rüyada görmek, Aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa işarettir.

Rüyada görülen sevgili, gerek kız gerek erkek olsun, güzel bir evliliğe yorumlanır. Eski bir sevgili görmek ise uzun zamandır ödeyemediği bir borç nedeniyle sıkıntıya düşeceğini belirtir. Evliler için eski sevgiliyi rüyada görmek, aile huzurunuzun bozulacağına yorumlanır.

Rüyada sevgiliyi görmek; güler yüzlü ise ondan güzel bir haber alacağınıza, sinirli ise bir dedikodu yüzünden ufak bir tartışma yaşayacağınıza, sevgili ile gezmek; muradınıza ereceğinize, kavga etmek; evleneceğinize işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sevgili, ile ilgili yapılan yorumlar

asena

rüyamda eski sevgilim bana asılıyordu. Ben ona hiç yüz vermiyordum. Açıkçası bir arkadaşıma yeni sevgilimi anlatıyordum. Şu anda eski sevgilim ALMANYADA. Onu hala seviyor olabilir miyim?

arzu

yer yatağında kocam arkası dönük ters yatmış bir arkadaşım aynı yatakta ama uzak yatıyor yorgan ile yüzümü kapadım bana yaklaştığını hissettiğimde eşimi uyandırıp başka odaya yatak yapmasını istedim yer yatağına arkadaşımızı yatırdık yüksekçe yatakta kızım uyuyordu onu kucağıma aldım arkadaşıma burda da yatabileceğini söyledim.

Baran

Rüyamda teknedeydim ilk kez bi kız gördüm yanıma çağırdım sonra birlikte sır üstü uzandık sanki saçlarımızı suya vuracakmışçasına ben gülüyodum ama o ne üzgün nede mutluydu

serenn

Eski sevgilimi yolda gördüm sonra sanki ilk basta bilerek arkadan çarpar gıbı geldi ama carpısmıstık sonra yüz yüze geldik bana bakıp gulduu

ozgur

Bende eskı sevgılımı sureklı gordum galıba unutamadıgımdan sanırım

ayse

bir yil görùstùgùm ve bir aydir ayrildigim sevgilimi gördùm rùyamda bana bakmiyodu utancindan sirtini dönmùstù bana.

ali

ruyamda eskı sevgılımle okulun bahcesınden sarılarak gıdıyorduk ve sımdıkı sevgılımde bunu goruyordu. ama ben eskı sevgılımle cok mutlu bı sekılde sarmaş dolaş gidiyorduk acaba bu bedir ?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5450