Rüyada Sarkı soylemek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sarkı Soylemek görmek ne demek rüya tabirini rüyada sarkı soylemek 8328 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada güzel sesle sarki söylemek, kazançli ticarete; aglamakli sesle sarki söylemek zararli ticarete yorumlanir. Ebu Sait El Vaiz e göre; sarki söylemek üç sekilde tabir olunur; Alim, hakim, vaiz. Çarsida sarki söyledigini görmek, zengin için rezil olmaya, fakirler için aldigini kaybetmeye delildir. Hamamda sarki söyledigini gören, belirsiz sözler söyler. Bir yerde sarki söyledigini görmek, o yerde dost ve arkadaslari arasinda ayriligi gerektirecek yalan ve hile yapildigina delalet eder. Rüyada bir sevgiliye sarki ile ilani ask ettiginizi görmek, büyük bir sevince, daha sonra bir kedere kapilacaginiza isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sarkı soylemek, ile ilgili yapılan yorumlar

ekrem

kardeşimin benim sevdiğim kızı rüyasında görmesi

mukaddes

dün gece bir rüya gördüm fakat herhangi bir ortamda değildim.sanki ben uyurken benim kulağıma bir kulaklıkla o şarkıyı dinletiyorlarmış gibiydi.şarkıyı araştırıp buldum.zaten sabahleyin sadece birkaç cümlesini söyleyerek uyandım ve kendime benim bu şarkıyı nerden bildiğimi sordum.izel çelik ve ercanın ara ara düeti.zaten hiç tarzım değildir böyle müzikler.sabahleyin de şarkıyı dinledim.gerçekten oydu.bunun anlamı ne acaba?sorun aslında bunu rüyada hissetmem değil fakat neden o şarkı?şarkı 1991 yapımı ve ben 2001 de doğdum ve o şarkıyı daha önce hiç duymadım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0