Rüyasında bir kimsenin kendisini pırıl avizelerle

Rüyada Saray Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Saray görmek ne demek rüya tabirini rüyada saray 8310 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyasında bir kimsenin kendisini pırıl pırıl bir avizelerle süslenmiş bir sarayda görmesi genç bir erkek için, beklenmedik bir mükafata; tecrübeli bir yaşta ise, yeni ve çok hayırlı bir işe; bir kadın için kendisinin çok beğenip zevk alacağı çok neşeli ve eğlenceli bir toplantıya işarettir.

Bir kimsenin kendini bir sarayda görmesi genç bir erkek için, işindeki gayretlerinden dolayı umulmadık bir ödüle yorumlanır.Orta yaşlı biri içinse yeni ve çok para kazanacağı bir işe başlamasına yorumlanır. Bir kadın için kendisinin çok zevk alacağı çok neşeli bir toplantıya yorumlanır.

Saray, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Büyük, görkemli, güzel bir Saray herkesin kıskanacağı güzel bir evlilik, geleceği parlak bir iştir.

Rüyada bir sarayda bulundugunuzu ve etrafinizda bir takim kimselerin, size hizmet ettiklerini görmek, dikkat etmezseniz islerinizin kötüye giderek gittikçe bozulacagina, rakiplerinizin bos durmayip, durmadan kuyunuzu kazmakta olduklarina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada saray görmek, mal, rütbe ve makarna isarettir.

Zenginliğin ve mutluluğun işaretidir.

Rüyada büyük bir saray ve içinin mutlu insanlarla dolu olduğunu görmek; devlet kapısında bir işinizin olacağına ve üzüntülerinizin son bulacağına işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Saray, ile ilgili yapılan yorumlar

onur

gösterişli bir sarayda yanımda birileriyle yürüyordum. açık bir pencerenin ordan geçerken aşağıda uzun boylu uzun saçlı güzel bir kız gördüm. sanki beni bekliyormuş gibi, beni görünce sevinmişti. gerçek hayatta aradığım kişiydi sanki

ozde

gorkemli buyuk cok guzel ihtisamli bir saray ama ici kucuk bir oda kadar ve bakimsiz pislik icinde not:bu bir istihare ruyasi

seher

sarayın içini geziyordum muhteşem güzellikteydi her taraf ışıl ışıldı ve ben mutluydum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5245