Şuan sitede 13370 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Sandal görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sandal görmek ne demek rüya tabirini rüyada Sandal rüya yorumunu okumaktasınız.

Bakınız; Kayık, Terlik.

Genç bir erkeğin Rüyasında kendisini sandalda görmesi, samimi bir arkadaş sandığı biri tarafından aldatılacağına ve zor bir durumda kalacağına; daha büyük bir yaşta ise, para kaybı yüzünden daha basit bir hayat yaşamaya mecbur olacak demektir. Genç bir kadın için, yeni ve samimi bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için, kötü bir eve taşınacağına işarettir.

Rüyada genç bir erkeğin kendini sandalda görmesi, dostu sandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok zor durumda kalacağına yorumlanır. Sandalla gezinmek, istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir. İleri yaşta birisi için bu rüya büyük para kaybı nedeniyle daha basit bir yaşama mecbur olacak anlamındadır. Genç bir kadın için, yeni ve güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır.

Eğer sakin Suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek, hedeflerinize ulaşacaksınız, dalgalı suda geziniyorsanız, hayatınızda olumsuz gelişmeler olacak.

Rüyada bir deniz kenarinda sandalla gezinti yapmakta olugunuzu görmek, kisa bir yolculuk yapacaginizi gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada sandal görmek, üzüntü, keder, sikinti, hastalik, darlik veya kitlik içinde bulunan kimse için kurtulustur.

Sandalla gezinmek, istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.

Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikte bir Gün geçireceğinize, sandalla gezmek; Aile ortamında bir huzursuzluk yaşanacağına, sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini iyice düşünmeden cevap vermemeniz gerektiğine, bir kazaya uğramamak için dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sandal Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Sandal agacı görmekRüyada Sandal agacı görmek

  Ibm Sirin e göre; sandal agaci sahibi oldugunu yahut birinin kendisine verdigini göreni halk över ve sever. Birine sandal agaci verdigini gören,

 • rüyada Sandal görmekRüyada Sandal görmek

  Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikte bir gün geçireceğinize, sandalla gezmek; aile ortamında bir huzursuzluk

 • rüyada Sandal görmekRüyada Sandal görmek

  rüyada sandal görmek; sevdiginiz bir arkadasinizla birlikte bir gün gecireceginize, sandalla gezmek; aile ortaminda bir huzursuzluk yasanacagina,

 • rüyada Kursı görmekRüyada Kursı görmek

  Rüyada Kürsi yi görmek, ilim ve kemal sahibi olmak demektir. Kürsi yi nur içinde parliyor gören, toplum içinde itibar kazanir. Rüya sahibine

 • rüyada Kayık görmekRüyada Kayık görmek

  Rızık ve faydaya, ilahi lutuf ve merhamete, Kayık küreği korku ve endişelirin geçmesine, kişinin durumuna uygun dost ve yardımcılara,

Sandal Rüya yorumları
dilek

sazlıkta sandalla dolaşırken eski bayan arkadaşımı gördüm ve sndala binmesini söyledim ada bindi

Meryem

Durgun masmavi bir denizde sandalla gidiyordum. Birdenbire kendimi sandalla etrafı yemyeşil olan bir gölde buldum. Göl aniden kana bulandı. Sandalla sürüklenirken elimle kendimi akıntının tersine itmeye çalışıyordum. Sonra aniden carsafa sarılı oluler ortaya cıktı.

ülker

rüyamda temiz bi suyun içinde sandalla ağlara takılan balık gördüm

leyla

bir oda etek giyindim sonra amcamın evin önünde lale çiçeğini koparıp lale çiçeklerin içine diktim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.