Bakınız Kayık, Terlik. Genç bir erkeğin rüyasında

Rüyada Sandal Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Sandal görmek ne demek rüya tabirini rüyada sandal 8285 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bakınız; Kayık, Terlik.

Genç bir erkeğin Rüyasında kendisini sandalda görmesi, samimi bir arkadaş sandığı biri tarafından aldatılacağına ve zor bir durumda kalacağına; daha büyük bir yaşta ise, para kaybı yüzünden daha basit bir hayat yaşamaya mecbur olacak demektir. Genç bir kadın için, yeni ve samimi bir arkadaş elde edeceğine; daha yaşlılar için, kötü bir eve taşınacağına işarettir.

Rüyada genç bir erkeğin kendini sandalda görmesi, dostu sandığı bir kişi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok zor durumda kalacağına yorumlanır. Sandalla gezinmek, istediğiniz şeyleri elde edecek ve muradınıza ereceksiniz demektir. İleri yaşta birisi için bu rüya büyük para kaybı nedeniyle daha basit bir yaşama mecbur olacak anlamındadır. Genç bir kadın için, yeni ve güzel bir aşk yaşayacağına yorumlanır.

Eğer sakin suda geziyorsanız istediğinizi elde edecek, hedeflerinize ulaşacaksınız, dalgalı suda geziniyorsanız, hayatınızda olumsuz gelişmeler olacak.

Rüyada bir deniz kenarinda sandalla gezinti yapmakta olugunuzu görmek, kisa bir yolculuk yapacaginizi gösterir. Bir baska rivayete görede: Rüyada Sandal görmek, üzüntü, keder, sikinti, hastalik, darlik veya kitlik içinde bulunan kimse için kurtulustur.

Sandalla gezinmek, istediğiniz her şeyi elde edeceksiniz ve hedeflerinize ulaşacaksınız demektir.

Rüyada sandal görmek; sevdiğiniz bir arkadaşınızla birlikte bir Gün geçireceğinize, sandalla gezmek; Aile ortamında bir huzursuzluk yaşanacağına, sandalın battığını görmek; size yapılacak evlenme teklifini iyice düşünmeden cevap vermemeniz gerektiğine, bir kazaya uğramamak için dikkatli davranmanız gerektiğine işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Sandal, ile ilgili yapılan yorumlar

dilek

sazlıkta sandalla dolaşırken eski bayan arkadaşımı gördüm ve sndala binmesini söyledim ada bindi

Meryem

Durgun masmavi bir denizde sandalla gidiyordum. Birdenbire kendimi sandalla etrafı yemyeşil olan bir gölde buldum. Göl aniden kana bulandı. Sandalla sürüklenirken elimle kendimi akıntının tersine itmeye çalışıyordum. Sonra aniden carsafa sarılı oluler ortaya cıktı.

ülker

rüyamda temiz bi suyun içinde sandalla ağlara takılan balık gördüm

leyla

bir oda etek giyindim sonra amcamın evin önünde lale çiçeğini koparıp lale çiçeklerin içine diktim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5150