Şuan sitede 2517 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Salatalık görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Salatalık görmek ne demek rüya tabirini rüyada Salatalık rüya yorumunu okumaktasınız.

Mevsiminde görmek rızka, mevsimi dışında üzüntüye ve hastalığa, Eşi hamile olan kimsenin salatalık görmesi kız çocuğuna, Kesilmiş salatalık hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe, Salatalık bazen kolay elde edilen rızka, salatalık alıp evine götürmek, eşinin hamile kalmasına; Salatalık tarlası nesli temiz kadına, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydaya, Ağaç üzerinde görülen salatalık bid ate, cimriliğe, bu sebzenin pahalılaşmasına delalet eder.

Rüyada salatalık görmek , eşinin hamile kalacağına işarettir.

Rüyada salatalık görmek, eşinin çocuk doğuracağına yorumlanır.

Rüyada görülen salatalik, üzüntü ve kederdir Bundan dolayi salatalik yedigini gören kimse kendisine agirlik getiren bir ise çalisir. Salatalik, mevsiminde riziktir. Mevsimsiz ise hastaliktir, insanin rüyada sabit olarak gördügü salatalik, mahzun bir çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada salatalik yedigini görse, bir kiz çocugu olur. Rüyada salataligin biçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de edilenede iyidir, hayirdir. Rüyada salatalik görmek, adi ve devamsiz bir riziktir. Rüya sahibinin satin alip evine götürdügü salatalik, haniminin hamile olduguna isarettir. Salatalik ve karpuz kolay elde edilen bir rizka isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Salatalık Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Hıyar görmekRüyada Hıyar görmek

  Bakınız; Salatalık. Kişinin başkalarının tutumu yüzünden zor durumda kalacağına işaret eder. Kişi hıyarı yerse, iftiraya

 • rüyada Salatalık Tarlası görmekRüyada Salatalık Tarlası görmek

  rüyada salatalik tarlasi görmek, birbirini takiben meydana gelecek rizik ve faydalara isarettir. bazen de nesli temiz bir kadina isarettir. rüyada

 • rüyada Salatalık tarlası görmekRüyada Salatalık tarlası görmek

  Rüyada salatalik tarlasi görmek, birbirini takiben meydana gelecek rizik ve faydalara isarettir. Bazen de nesli temiz bir kadina, isarettir.

 • rüyada Salatalık görmekRüyada Salatalık görmek

  rüyada görülen salatalik, üzüntü ve kederdir. bundan dolayi salatalik yedigini gören kimse kendisine agirlik getiren bir ise calisir.

Salatalık Rüya yorumları
mürvet

rüyamda doğranmış salatalığı kocama çatalla yediriyordum

sacide

rüyamda dağın tepesindeki bir bahçedeydim.bahçede koca koca salatalıklar vardı.bir tanesini koparıp kayaya vurarak parçaladım yedim ve yanımdakilere de ikram ettim bu ne demek ?

mehmet

Salatalık bahçeinine sel gemiş salatalıkların üzeri toprak v çamurla örtülmüş bentemiz ve tazeolan salatalığı koparıp yedim

gül

istıhare namazı kılıp uyudum ve salatalık gordum ne nalam tasır ?


rüyamda bir erkek cocugun salatalık yedigini gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.