Mevsiminde görmek rızka, mevsimi dışında üzüntüye

Rüyada Salatalık Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Salatalık görmek ne demek rüya tabirini rüyada salatalık 8245 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Mevsiminde görmek rızka, mevsimi dışında üzüntüye ve hastalığa, Eşi hamile olan kimsenin Salatalık görmesi kız çocuğuna, Kesilmiş salatalık hasta için şifaya, onu ikram eden ve ikram olunan için hayır ve iyiliğe, Salatalık bazen kolay elde edilen rızka, salatalık alıp evine götürmek, eşinin hamile kalmasına; Salatalık tarlası nesli temiz kadına, birbiri ardınca meydana gelecek rızık ve faydaya, Ağaç üzerinde görülen salatalık bid ate, cimriliğe, bu sebzenin pahalılaşmasına delalet eder.

Rüyada salatalık görmek , eşinin hamile kalacağına işarettir.

Rüyada salatalık görmek, eşinin çocuk doğuracağına yorumlanır.

Rüyada görülen salatalik, üzüntü ve kederdir Bundan dolayi salatalik yedigini gören kimse kendisine agirlik getiren bir ise çalisir. Salatalik, mevsiminde riziktir. Mevsimsiz ise hastaliktir, insanin Rüyada sabit olarak gördügü salatalik, mahzun bir çocuktur. Hanimi hamile olan bir kimse rüyada salatalik yedigini görse, bir kiz çocugu olur. Rüyada salataligin biçakla kesilmesi hasta için iyidir. Salata, ikram edene de edilenede iyidir, hayirdir. Rüyada salatalik görmek, adi ve devamsiz bir riziktir. Rüya sahibinin satin alip evine götürdügü salatalik, haniminin hamile olduguna isarettir. Salatalik ve karpuz kolay elde edilen bir rizka isarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Salatalık, ile ilgili yapılan yorumlar

ömer

sağıma bir baktım salatalık bahçesi gibiydi ve ben en iyisini alıp çesme gibi çok güzel bi suda yıkıyıp yedim

mürvet

rüyamda doğranmış salatalığı kocama çatalla yediriyordum

sacide

rüyamda dağın tepesindeki bir bahçedeydim.bahçede koca koca salatalıklar vardı.bir tanesini koparıp kayaya vurarak parçaladım yedim ve yanımdakilere de ikram ettim bu ne demek ?

mehmet

Salatalık bahçeinine sel gemiş salatalıkların üzeri toprak v çamurla örtülmüş bentemiz ve tazeolan salatalığı koparıp yedim

gül

istıhare namazı kılıp uyudum ve salatalık gordum ne nalam tasır ?


rüyamda bir erkek cocugun salatalık yedigini gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4809