Şuan sitede 11329 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Portakal görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Portakal görmek ne demek rüya tabirini rüyada Portakal rüya yorumunu okumaktasınız.

Mevsiminde portakal görmek rızka; Portakal ağacı, temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.

Rüyada portakal görmek , çok iyi bir haber alınacağına ve aşkta başarıya ulaşacağını gösterir.

Rüyada portakal görmek, çok güzel haber alınacağına ve aşk hayatında başarılı olacağına yorumlanır. İri bir portakal değerli bir eşya demektir. Portakal aldığını, gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir.. Rüyada portakallarla dolu bir Ağaç ev alacak demektir.

Güzel bir portakal ağacı, bereketin,zenginliğin ve Sağlıklı bir yaşamın işaretidir. Rüyanızda portakal yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız.

Turuncu kabuklu, iri bir portakal, değerli bir eşyadır.

Rüyada portakal soyup yediginizi görmek, malinizdan bir kisminin elinizden çikacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada portakal görmek, halka hayir ve iyilik yapmaya isarettir.

Turuncu kabuklu, iri portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

Turuncu kabuklu, iri portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Portakal Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Portakal görmekRüyada Portakal görmek

  Turuncu kabuklu, iri portakal değerli eşya olarak yorumlanır. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında

 • rüyada Portakal agacı görmekRüyada Portakal agacı görmek

  Rüyada portakal agaci görmek, bir çok hastaligi olmakla beraber, hos sohbet ve iyi huylu, halka hayir ve iyiligi dokunan, herkes tarafindan

 • rüyada Rüyada Ağaç Görmek görmekRüyada Rüyada Ağaç Görmek görmek

  Dünyada insanlar türlü türlü olduğu gibi, ağaçlar da çeşit çeşittir. Kimi gül ağacı, kimi diken. Kimi meyve, kimi bir başka şeydir.

 • rüyada Ağaç görmekRüyada Ağaç görmek

  Ağacın tabiri, o ağacın cinsine, mahiyetine, faydalı ya da faydasız olma gibi özelliklerine göre yapılır Her mevsim yeşil kalan,

 • rüyada Meyve görmekRüyada Meyve görmek

  Yoksul için zenginliğe, zengin için çok mala, bekar için evlenmeye, hanıma, çocuklara, aile bireylerine, emlake, hastalıklardan şifa

Portakal Rüya yorumları
BİRBEN

Rüyamda bugün arabayla bir yola girdim bu yol otobark yolu gibi ama yol portakallarla döşenmiş

Savaş

Annemin rüyasına göre yüksekte bulunan portakal ağacına bir yumruk atıyorum ve tüm portakallar yere düşüyor etraftaki çocuklar bağırarak seviniyorlarmış

dicle fıra

rüyamda kuru bir ağaçtan portakal kopartıp çantama koydum

tülay

ölmüş annem rüyamda 1 adet portakal verdi

hamit

rüyamda bir kasadan az eksik çok güzel potakal gördüm satmaya giderken elmaya dönüşdü çok güzel elmalardı

nazire

kabirsanliq bir erkek ve bir kadininin kabirinini gormek

peyruze

rüyamda kuran okuduğumu görüyordum ve kuranda 2 tane iri siyah göz ve benimle konuşuyodu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.