Rüyada pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde

Rüyada Pembe Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Pembe görmek ne demek rüya tabirini rüyada pembe 7865 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Pembe renk görmek, gereksiz bazı hayallerin peşinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada pembe renk görmek, boş hayallerin peşinde olduğunuzu belirtir

Derin duygular, büyük aşk, neşeyi, sevinci, mutluluğu simgeler.

Rüyada pembe renkli bir sey görmek, çok iyimser bir kimse oldugunuza her seye olmus bitmis gibi bakarak hayati hiç umursamadiginiza isarettir. Rüyada pembe renkli bir sey görmek, hos görü ile tabir olunur. Pembe renkli bir elbise veya gömlek giydiginizi görmek veya basörtüsü veya kiravat gibi bir sey taktiginizi görmek, sikinti ve kederiniz oldugu halde bunlarin hepsini olgunlukla karsiladiginiza, bu seylerin hepsinin bir Gün nasil olsa geçecegine hükmettiginize delalet eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Pembe, ile ilgili yapılan yorumlar

azad

ben ise rüyamda pembe saçlı bir kız gördüm

AYŞE

RUYAMDA BEYAZ VE PEMBE RENKTE OLAN BİR AYAKAPI GİYMİŞTİM AYAKLARIM İÇİNDE ÇOK RAHAT ETMİŞTİ

Melis

banada bi abla yattı evlencem 20 gün sonra .. bembeyaz bir ev duvarlardan yemyeşil sıvı halinde bişeyler akiyormus sonra evin üstü yanmış ve sonra biri gelmiş kocaman pembe bir gül getirmiş al bu gülü melise ver bu gül Peygamberin gülü demiş Allah hayira cikarsin

Betul

Isithareye yattim. Bembeyaz gelinlikler icerisindeydim. Sadece bas ortum pembeydi. Anlam cikartamadim

Sena

Rüyamda siyah tavşan gördüm.Bir kaç tane vardı. Tavşanlar ise okuldaydı hani tahta sıralar olur ya .5. Sınıftaki çocukların sırası U şeklinde dizilmişti. Ortada koca bir boşluk kalmıştı. Tavşanlar da oradaydı. Ondan sonra bir kilolu çocuk geldi. Çocuk : Öğretmenimiz pembe kurdele istedi , dedi ve tavşanların boynundaki pembe kurdeleleri çıkarmaya başladı. Orada rüyam bitti ama işin garip tarafı şu ki rüyamda her şey tanıdıktı. Yani gerçek hayattaki tavşanları tabi ki benim tavşanlarım (birkaçı hariç) , tavuk dönercinin oğlu (ben tavuk dönercide yemek yediğim için oğlu da bazen yanında çalışıyor.) Ve de rüyamda kendimi ve sınıf arkadaşlarımı gördüm.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5071