Rüyada Öğretmen Görmek

Rüyada Öğretmen görmek tabiri, Rüyada Öğretmen nedir, Öğretmen rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Öğretmen görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Öğretmen görmek ne demek. Rüyamda Öğretmen gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Öğretmen görmek

Yöneticiye, yargıca, güzel sanatlardan anlayan dirayetli devlet başkanına, fıkıh ve hukuk ehli kimseye, cahil bir topluluğun işlerini yürüten kimseye delalet eder.

Rüyada öğretmen görmek , uğursuzluk sayılır. Rüyayı gören kişinin çevresinde dost sandığı kişileri iyice bir gözden geçirmesi gerekir.

Öğretmen rüyası gören kişi çevresindeki arkadaş sandığı kişilere dikkat etmesi gerekir. Rüyada öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını görmek bir sorumluluğu almak ve bunun sonunda başarılı olarak insanları yönetecek konuma gelmek demektir.

Öğretmen, başarının simgesidir. Bu rüya, çok özel bir davete katılacağınız anlamına da gelir.

Kişinin isteyerek sorumluluk alacağına ve bunun sonucu iyi bir yere geleceğine işarettir.

Rüyasında öğretmen olduğunu veya öğretmenlik yaptığını gören kimse isteyerek bir sorumluluğu kabul edecek ve bunun sonunda dapek çok kimseyi yönetecek duruma gelecektir. Bir öğretmenle konuşan kimse geleceğini iyi etkileyecek şeyler öğrenir.

Rüyada öğretmeninizi görmek; kendinizi geliştireceğinize, işinizde başarıklar elde edeceğinize işarettir.

rüyada Öğretmen görmek
netta Öğretmen rüyasıben rüyamda öğretmenimi görtüm ve kuzenim dediki senin o günün köyü geçicek dedi doğrumu

ayşe Öğretmen rüyasıben iki üç gündür hep beni istemeye geldiklerini ama hepsininin farklı kişiler olduğunu zaten 3 kere istemeye geldiler ikisini tanıyorum birini tanımıyorum

neşe Öğretmen rüyasıRüyamda fizikcimiz önce nevzata sonrada bana cuma günü ikinz yemekhane nöbetçisi olacaksınız dedi

hatice Öğretmen rüyasırüyamda okuduğum myo da bölüm başkanımız beni çağırdı ve beraber kağıtlar doldurduk sonra okul müdürü ile çalıştık daha sonra ise okula yeni gelmiş bir öğretim görevlisi ile tanıştım onunla çay içtik sohbet ettik

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Öğretmen Görmek Benzer Rüyalar
  • MuallimRüyada Muallim

    Bakınız;

  • Rüya meleğiRüyada Rüya meleği

    Rüya meleğini görmek memuriyete, yardım görmeye, yolculuğa ve yolculuktan dönmeye, evlenmeye, çoluk cocuğa, sözünü yerine getirmeye,

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.