Çocuk oyuncağı görmek saf temiz duygulara, garazsız çıkar

Rüyada Oyuncak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Oyuncak görmek ne demek rüya tabirini rüyada oyuncak 7662 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Çocuk oyuncağı görmek saf ve temiz duygulara, garazsız ve çıkar kaygısı olmayan sevinç ve mutluluklara, Oyuncakla oynadığını görmek çocuksu ruh haline, fıtrat güzelliğine ve doyumsuz sevinçlere, kırılmış ya da parçalanmış Oyuncak görmek küçük ve geçici üüzüntülere delalet eder.

Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yakında çok sevinçli bir habere; çocukları eğlendirmek ve neşelenmeleri için oyuncakla oynatmak, merhametsizlik yüzünden bazı kayıplara işarettir.

Rüyada her hangi bir oyuncak satın almak, yardımsever bir kişi olduğunuza ve çevrenizdekileri mutlu etmeyi istediğinize yorumlanır. Oyuncakla oynamak iyiliklerinizin istismar edileceğini bildirir.

Rüyada çocuğa oyuncak veren iyilik yapar. Sadece oyuncak dedikodudur.

Rüyada oyuncak görmek, hayal gücü ile yorumlanir. Rüyanizda çocugunuza her hangi bir oyuncak aldiginizi görmek, uzun zamandir düsündügünüz bir ise baslamak için karar verdiginize delalet eder. Rüyada bir oyuncakla oynadiginizi görmek, kafasinda kurup da hakikatte yapamadigi bir seyi meydana gelir.

Rüyada bir çocuğa bir oyuncak vermek bir iyilik yapmak, bir yardımda bulunmaktır. Bir dükkanda türlü oyuncak, akla hayale gelmeyecek söz, dedikodudur. Evinde oyuncak gören kimsenin bir sırrını herkes duyacaktır.

Rüyada oyuncak satın almak; gelecek güzel habere, oyuncaklarla oynamak; merhametiniz yüzünden kayba uğrayacağınıza işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Oyuncak, ile ilgili yapılan yorumlar

meleğim

rüyamda oyuncak mağazasındayız bir abla bana içten samimiyetle mor renkli büyük bir oyuncakayı veriyor onun anlamı nedir acaba nolu cevaplayın

sema

rüyamda gece ayın yanında birşey gördüm bana doğru yaklaştı oyuncakmış aldım sonra arka arkaya birsürü oyuncak bana doğru geldi bende toplayıp çocuklara verdim sonra tanımadığım bir kaç çocuk bana doğru geldi onlardan çok korkmuştum

Ceren

Ben oygak gordem

merve

arkadaşımın evinde ortada oyuncaklar var. onları toplayıp düzeltiyoruz. misafirler var. bir süre sonra misafirler gidiyor.biz iyi niyetli ikimiz oyuncakları düzeltiyoruz.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4991