Rüyada Orumcek Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Orumcek'in yorumu 7617 ve rüyasında orumcek'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada orumcekle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Orumcek nedir

Rüyada örümcek görmek, yoldan sapmis asi, suçlu, hileci, zayif bir adamla yorumlanir. Bir örümcegi öldürdügünü gören evinden bu sifattaki bir adami kovar. Kirmani ye göre; Rüyada örümcek görmek, dokumaci ile tabir olunur. Bir örümcek tuttugunu gören, bir dokuma ustasi ile arkadas olur. Bir örümcegin kendisinden kaçtigini gören, zayif ve dindar bir adamdan ayrilir. Ebu Sait El Vaiz’e göre; Örümcek, esiyle geçinemeyen evinden kaçan ahlaksiz bir kadina delalet eder. Bir örümcek tuttugunu gören böyle bir kadinla evlenir, örümcegin bütün çesitleri bu sekilde yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada örümcek gören kimse, hilekar, zayif ve tenbel bir kimseyi görür. Bazi tabirciler, örümcek, ibadet ehil ve takva sahibi bir kimsedir, dediler. Bundan dolayi rüyada örümcege rastgeldiginl gören kimse, abid ve takva sahibi kimse ile arkadas olur. Bir kimse rüyada örümcegi ve onun dokudugu agi görse, Cenab i Hakkin, ""Halbuki evlerin çürügü helhalde örümcek yuvasidir."" (Ankebut suresi a.41) mealindeki ayeti geregince, o kimseye zayiflik ve gevseklik anz olur. örümcek sihir yapan bir kadina da isarettir. Bazen de örümcek dokumacilik sanatini bilmeye isarettir. Bir kimse rüyada örümcegin tavandan indiginl görse, siddetli bir kisa isarettir.

Orumcek Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Orumcek yorumları

ali

halının altını kaldırıp büyük bi örüncek gördüm

HAZAL

RÜYADA ÖRÜMCEK PARMAĞIMA ÇIKMAYA ÇALIŞIYORDU NE DEMEK

Yiğit Büyü

Örümceği gördüm başka birisi onu öldürdü. Bunun anlamı nedir ?

can

Örümcek bendim kız arkadaşım beni kesiyordu

Erdal

Ruyada orumcek yuzumu sardi .
birde ucan urumcek

sevgi

örümceğin karşımda gördüm sonra kaçtı ve kayboldu ardım ama bulamadım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica