Rüyada Nur. Aydınlık Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Nur. Aydınlık'ın yorumu 7481 ve rüyasında Nur. Aydınlık'ı görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Nur. Aydınlıkla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Nur. Aydınlık nedir

Rüyada nur görmek, hidayete isarettir. Kafir olan birisi Rüyada zulmetten nura ve karanliktan aydinliga çiktigini görse, (C.C.) onu islam ve imanla sereflendirir. Ve o kimse dünya ve ahirette manen Allah (C.C.) a yaklasir, insanin nurdan zulmete çikmasi, zenginlikten sonra fakirlige, izzetten sonra zillete, hidayetten sonra sapikliga ve kör olmasina isarettir. Nur, salih amellere, ilme, Kur an a, salih bir evlata ve alime isarettir. Nurdan bir elbiseye büründügünü veya nurdan bir gömlek giydigini gören kimse, faydalanacagi biri ilim elde eder. Yahut Allah (C.C.) a ibadet etmeye yönelir. Rüyada tenasül uzvundan veya bazi azalarindan nur çiktigini gören kimsenin, ilmiyle veya duasiyla faydalanilan bilgili bir çocugu olur.

Nur. Aydınlık Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica