Sevinç neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı bolluğa, Genç

Rüyada Gelin/gelinlik Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Gelin/gelinlik görmek ne demek rüya tabirini rüyada gelin/gelinlik 746 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Sevinç ve neşeye, gelinin eve gelmesi hane halkı için bolluğa, Genç kızın gelin görmesi dünürcü gelmesine, Delikanlının gelin görmesi arzu ettiği işin gerçeklmeşmesine; Gelinlik görmek ve onu giymek genç kız için evlenmeye, bekar erkek için sevdiği kızlaa söz kesilmesine, Orta yaşlı kadının gelinlik giymesi sevinç ve sürura, yaşlı kadının beyaz gelinlik giymesi vefat etmesine delalet eder. Güveyin tabiri de gelin gibidir. ( Ayrıca Bakınız; Gelin Süsleyen,Damat.)

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Gelin/gelinlik, ile ilgili yapılan yorumlar

banu

rüyada kız kardeşimle gelin olmak ne anlama geliyor

DENIZ KAYA

RUYADA SADA VE SADACE GELINLIK GORMAK NE ANLAM VERIYOR

ibrahim

gelinlikli gelinle aynı arabaya binerken gelin düştü ve gülmeye başladı ben yardım ettim kaldırdım 300 metre sonra ben indimve kardeşim bana biraz para verdi borclarımı dagıtı

zeynep

rüyamda gelin ve damat gördüm. bu ne anlama gelmektedir. bu aralar borçlar yüzünden çok fazla sıkıntı içerisindeyiz. bu gelin ve damatın rüya mealine baktığımda zaferden, sevinç ve mutluluktan bahsediyor. acaba gerçekten bu sıkıntılara katlan daha güzel nimetlerle müjdeleneceksin mi deniliyor?

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4804