Rüyada Mercımek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Mercımek görmek ne demek rüya tabirini rüyada mercımek 7038 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Mercimek görmek sifaya selamete, sagliga ve kederden uzak kalmaya delildir, ister kuru, ister yas olsun, mercimek yemek, korkudan uzak kalmaya, sifaya delalet eder. Mercimek görmek çok iyidir, Ibrahim Aleyhisselamin yemek adeti oldugu için, çogu tabirciler mercimegi övmüslerdir. Kirmani ye göre; Rüyada mercimek yedigini görmek, iyi degildir. Çünkü Musa nin (AS) kavmi mercimek istemis ve Cenabi Hak onlari azarlamistir. Cabir ül Magribi ye göre; rüyada mercimek yemek, özellikle kadinlar tarafindan elde edilen mala delalet eder. Pismemis mercimek yemek sikintidir. Mercimegi ambara koyup saklamak iyi degildir. Bir baska rivayete görede: Rüyada mercimek, yolculuga çikan kimsenin memleketindeki rizkidir. Rüyada mercimek görmek, helal mala isarettir. Bazi tabirciler de mercimek, keder, üzüntü ve kötü bir riziktir, dediler.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Mercımek, ile ilgili yapılan yorumlar

melis

rüyamda kırmızı mercimek halıya döktüm sonra onu toplamadan azımla yedim

beyza

rüyamda yeşil mercimek gördüm bu nedemek

neslihan

rüyamda bı torba yesıl mercımek vardı ama unutmuşum rafta kalmış sonra buluyorum alıyorum onu ne anlama geliyor

gül

rüyamda kırmızı mercimek ve bulgur aldığımı gördüm ne demektir

ece

rüyamda poşetle annem mercimeği döküyodu ama yanlışlıkla

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0