Rüyada Kuş Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kuş görmek ne demek rüya tabirini rüyada kuş 6686 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Türü bilinmeyen ve tanınmayan Kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, Başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin kuş kötü ve üzücü habere, Su kuşları riyasete, özel vazifeye, deniz ve kara yolculuğuna, Kuşun insanın üzerine düşmesimisafir gelmesine, Kuşun baş, omuz ve diğer azaların üzerinde görülmesi kişinin ameline; beyaz kuş iyi ve temiz işe, alaca ve külrengi kuş karışık işe, siyah kuş kötü işe, Eşi hamile olan adamın üzerine konan kuşun kanadını kırması doğacak çocuğun uzun ömürlü olmasına, kuşun uçup gitmesi çocuğun kısa ömürlü olmasına, Güzel sesli kuşler ses sanatkarlarına, normal kuş sesi sesli olarak ağlamaya, Kuş kümeleri saltanata, Altın ve gümüşe, Başın üzerinde kuşların uçması reislik yöneticiliğe, Gökten bir kuşuninerek insanın yanına gelmesi sevinçli haber yahut müjdeye, Kuşun gagası yaygın şöhrete, Kuş kanadı mala, kıymetli şeye, makam ve mevkiye, elbiseye, kılıca, bıçak ve süngüye, Üzerine kuşun pislemesi elbiseye, Akbaba ve diğer büyük kuşların bir kimsenin üzerine pislemesi meliklerin ve devlet adamlarının düşmesine, Kuş tuzağı yitiğin bulunmasına, ümit kesilen şeyin gerçekleşmesine, kaçak kimsenin yakalanmasına, Kuşun, yavrusuna ağzıyla yem vermesi kötü işlere, darlığa ve zina yapmaya, Kuş yuvası, insanlar

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir.

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir.

Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günler geçireceğiniz anlamına gelir.

Haberdir. Kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder.

Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.

Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kuş, ile ilgili yapılan yorumlar

hatie

rüyamda nişamlımın sevdiği kuşu onu götürem kaza geçiriyo hastanee yatıyor öleek umudu kesin diyor doktorlar aglıyorum fln

erhan

ben ve annem var deniz kenarindayiz bir sürü balıkçı var orda ve cok cok büyük balıklar geziyordu . Neyse bir olta attım 3 tane küçük balık geldi sonra o balikları küçük diye tekrar denize attım sonra o baliklar öldü denizin yüzünde yüzüyorlardı. Balıkçının biri geldi ve ölü olan o balıkları sudan almaya calıştı bende neden alıyorsun alma felan dedim onlar küçük büyük baliklar varken dokunma dedim onlarıda diger balıklar yer falan diye tartıştık baya sonra adam vazgeçti . Sonra denizin içinden küçük bir kuş çıktı rengi sarıydı galiba çok guzel ve parlaktı sonra onu elime alıp sevdim, ona ekmek falan yedirdim sonra onu bıraktım. Daha sonra büyük balık için yem takmaya başladım o anda annem uyandırdı. BU neye işarettir?

HATİCE

rüyamda sığırcık kuşları sürüsü havada gözteri yapar gibi ordan oraya uçuşuyorlardı

meral

ruyada beyaz bır kusu esım agzının ıcnde nefessız bırakıp olduruyordu

kayla

ben rüyamda sulu poşetin için kuş atıyordum bunu

Byharika

Rüyada renkli güzel kuş gördüm kuşu banyoda güzelce bir yıkadım evde takılıyordu birşey anlamadım valla :/
Elimi gagaladı 1 defa ama yorumlardan birşey anlamadım :(

nurcan

ben birşey anlamadim bn ruyam da elbisemin icin de busuru küş göruyordum anlami ny acba

SONGÜL

RÜYADA HALAMIN MUHABET KUŞUNUN AMCAMIN MUHABET KUŞUNUN YANINA GETİRİP ÇİFTLEŞTİRİP YAVRUUNUN OLMASINI İSTİYORDU. ÖLMÜŞ BABAANEM YANIMIZDAYDI. ÇIKACAK OLAN YAVRULARI BİZ ÖLMÜŞ BABAANEME GÖNDERİP ÖBÜR DÜNYADA ONLARLA OYALANMASINI SÖYLÜYORDUK

melike

rüyamda 1 tane mavi ve büyük bir kuş gördüm 2 tane ise küçük kuş gördüm anneme sordum annem bizim kuşlarımız dedi

Zeynep

Rüyamda yavru kuş gördüm yumurtanın içindeydi başı gıcelenıyordu eleime aldım sağaldı ve kuş uçru uçamadı dıvara çarptı yere düştü an veriridi elime aldım sağaldı sonra gettim eve mamam dedim ki al bını pişir yeyek mamamda dedik yaxşı bozbaş olar bizde pişirdik yedik fsyoo :D

İSABEL

RÜYAMDA OKADAR GÜZEL KUŞLAR GÖRDÜM Kİ BULUNDUĞUM YERE BİRSÜRÜ ÇEŞİT PAPAĞANDAN MUHABBETE KADAR ÇEŞİT ÇEŞİT RENKLERİ MÜKEMMEL KUŞLAR GELDİ GÖÇ ETMİŞLER BİTANESİNİ YAKALADIM EVE GÖTÜRECEKTİM KAÇTI SONRA 2 TANE ÇİFT EĞİTİLMİŞ SÖZ DİNLEYEN KUŞLAR GELDİ ONLARI TUTTUM BENİMLEYDİ Bİ EYLENİYORDUM ONLARLA ÖPÜYORDUM SARILIYORDUM OKADAR GÜLÜYORDUM Kİ ÇOK GÜZELDİ KEŞKE GERCEKTEN OLSA YA ÇOK MUTLUYDUM VALLA :)

fatih

rüyamda bir kuşun bana zarf içinde bir miktar para verdiğini gördüm ve paranın sahibini aradım gerisini hatırlamıyorum

adem

bn ruyamda küçük bir kuş kordüm sıyah meyaz ama bilmediyimm bi kuş ilkoonce kaçıyodu kapıyı kapatık kaçmasındıye sonra örumcek ağına takıldı kucucktu yakaladm sonra bıraktım ucamadı yanımda 2 kışı vardı taşladılar felan bunn anlamını nasıl bulamılırım bn ya ?

ebru

ben dün gece bir ruya gördüm ve cok güzel bir rüyadı annemle bolkana camasır asarken birkactane beyaz gibi kus basıma kondu ama kargadan kacıp basıma kondular bende kargayı kovaladım bir süre basımda duran kuslar öterek basımdan ucup gittiler.

kartal

Rüyamda arkadaşımın mutfağında kahvaltı yaparken buz dolabını actığımda 4 tane kör mavi muhabbet kuşu gördüm ne anlama gelir.

merve

az önce rüyamda iki tür benzersiz kuş gördüm.yattığım aynı yatağın biraz ilerisinde bir yere konmuştu.beyaz ve hafif uzun kuyruklu.çok güzeldi.ama sonra muhteşem bir kuş belirdi.yine aynı yerdeydi.bu kuşu hayatım boyunca görmedim.bembeyazdı ve upuzun kuyruğu yemyeşildi.diğer kuşun yanına gitti ama diğer kuş baygın gibiydi.resmini çekmek istedim.çekemedim.büyülendim güzelliğiyle.sonra yanıma gelip battaniyenin üstünde gezinmeye başladı ellerimi gagalamasın diye battaniyeyi kafama çektim.tam dokundu bana uyandırıldım.

nuruhüda

rüyamda bi kuş gördüm .ve bu kuşun tanımı dünyada yok..bembeyaz..tavşan yavrusu kadar yumuşak..başunda sanki tac varmış gibi oluşan tüyler..muhteşemdi..kuyruğundada gümüş çıkıntılar vardı.ve boynuma dayanıp kendini sedirdi.çok kısa sürdü.daha sonra ayrıldı.ve nere gittiğini sordum..ve ona cennet kuşu diyodum rüyamda..cenneten geldiğini söylüyodum..?

eren

olu baykus gordum

ZEYNEP

Rüyamda bir beyaz kuş elime aldığimi gördüm

ZEYNEP

bu rüya tabirinden birşey anlamadım iyimi kötümü gerçekten birşey anlamadı öyle değilmi arkadaşlar

zeynep

bu rüya tabirinden birşey anlamadım iyi kötümü gerçekten anlamadım

özdem

yanima bir kücük kus geldi.. sanirim serceydi.. gagasinda ekmek var. ben vermissim kendisine... kus birden bunu söyledi:"Daha olmamis bu"... ekmek tam pismemis biraz cigdi cünkü..kus benimle konustugu icin ve söylediklerinden dolayi hayretler icindeydim..ama hakliydi... ekmek hala biraz hamur gibiydi.. bu ne anlama geliyor?

abdullah k

selamlar rüyamda ormarda olurmusum cok kuş gördüm her gezdiğim yerde

Türkiye

Rüyamda yeşil ve sarı renkte bir muhabbet kuşunun yuvasına girdiğini gördüm. Bu kuş bizim kuşumuz ve 2 tane var bu kuştan ama ben rüyamda onu gördüm diğer kuş zaten yuvasındaydı benim gördüğüm kuş erkek olandı.Cevabınızı bekliyorm ne olursunuz anlamını yazın şimdiden teşekkürler.

eda

rüyamda türü benzersiz bir kuştan kaçıyordum

ferhat

rüyamda evimin içinde ayakları bağlı çırpınan muhabbet kuşu gördüm sonra ayakları bağlı halde uçarak kafese girdi kapağını kapattığım zaman rahatlıyarak uyudu..

nuriyye

ruyada kus gormek

nurgül

Rüyamda çırpınan kuş gördüm.

tuğba

Rüyamda kuş gördüm kuş köpeğe dönüştü

ismaail

rüyamda eşimin karnında yavru kuş gördüm iki tane rüya tabirlerinde bulamadım bilginiz varsa lütfen doğru bir şekilde aydınlandırırmısınız ?

melek

ben ağacın yanında bir beyaz kuş gördüm kanadı yaralıydı ve ona yardım ettim

melisa

Kus gormek nedir cevaplarmisiniz

hayat

rüyamda çok güzel bir kuş başimın üzerinde dönüyordu ama ben onu elime almaya cesaret edemiyordum annem aldı ve götürdü bunun manası ne öğreneceğim dedi ve kuşun ağzında onun kadar büyük bir balık vardı fakat balığı yemiyordu acaba manası ne

canan

Yani bi karga kadardi syah bi kuş ucmak istiyodu amaayagu yaralanmusticok cirpindi biz onu tedavi ettirdik ama cok cirpiniyodu seside karga gibi deyildi bu neddmek ruya tabirinde merak ettim

mehmet

akrabam çok hasta rüyasın da türü bilinmeyen 2 kuş ona gagasının arasında ilaç veriyormuş çok korkuyorum ona bişey olursa biz dayanamayız

MELİHA

rüyamda elimde kafası yaralı bir kuş gördüm açıklayabilirmisiniz?

eyup

Ruyamda 2 tane mor renkte kus gordum bu ne anla$a geldını anlamadım

arda

Rüyamda siyah ve beyaz iki renk havada uçtu. Ozaman bir şenlik vardı ama anlamadım

özge

Rüyamda denizden büyük gagalı bir kuş çıktı ama ıslak değildi beyaz ağırlıklı olmak üzere renkli bir kuştu. Kuş denizin içinde tünemişti bende onu görünce çok şaşırdım hemen sonra denizden çıktı.

Münire

evde otururken başımın üstünden başıma konacak tı konamadı ben korktum kül rengi gibiy di kanatları bir tarafı uç tarafları yaralı gibiy di sanki..

rüya

benim rüyamda kaz ın üstüne binip beyaz bir elbiseyle gelin götüryordum ve ben bir çeşmenin önünde kuşlar tarafından indirildim

gelin ise tanıdığım evli bir hanım dı

seçil

Evimizin penceresi çok az açık kalmıştı ordan içeri küçük bir kuş giriyordu. etrafımızda dolanıyordu ama biz tüm aile olarak korkuyorduk sonra geri kovuyorduk o kuşu. pencereyi açıyordum dışarı çıkmasını sağlıyordum

şenay

kızkardeşim diğer kızkardeşimin koluna yılan başlı üzerinde kuşlar ve deniz kabulşarıo olan bir biellik takıyordu ancak bileklik dar geldiAbim de baktı ve burun kıvırdı

ayla

Yuxuda sevdiyim insan mene qus verirdu ve o qus elimde can verdu. Cox qorxuram bunun yozumu nedir?

ayse

2 kuş gördüm eşLerdi ve bır yere duruyorlardı bırı ucuyordu dığeri yerde kalıyordu arkadasLarımdan bırını cağırıp ben kusdan korkarım ucur yerde kalan kusuda esınden ayrılmasın dedm kus ucdu ve bırlıkde qıddıler

selda

rüyamda beyaz bir kuş gagasına çocukların oyuncağı olan çıngırak almış uçuyordu bende o ses ne diye camı açtığımda çıngırağı bırakıp bana uçtu omzuma kondu. çocuğuma eşime falan gösterdim sonra ona kafes bakıyordum uyandım.

mustafa

avizenın etrafında ucuyorlardı turu belli degilgi uyanamadımm
cok etkileyici ruyaydı

omer

ruyamda gri renkli bir kus gordum oldu sonra kusu gomduk hemen ardindan beyaz bir kus gelip elime kondu

barıs

kafeste bır kus satmaya calısıyorum ama satamadım muhabbet kusu

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0