Şuan sitede 2806 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kurşun görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kurşun görmek ne demek rüya tabirini rüyada Kurşun rüya yorumunu okumaktasınız.

Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek kazanç amacıyla gayret sarf etmeye, Kurşun ( maden olarak) menfaate, hizmetkara ve ev eşyasına delalet eder.

Rüyasında kurşun gördüğünü gören kişi iş yaşamında bazı başarısızlıklara ve mağlubiyetlere uğrayacağınızın, çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmezseniz n ihanete uğrayacağınızın belirtisidir.

Rüyasında kurşun gördüğünü gören kişi iş yaşamında bazı başarısızlıklara ve mağlubiyetlere uğrayacağınızın, çevrenizde bulunan insanlara dikkat etmezseniz n ihanete uğrayacağınızın belirtisidir.

Kurşun ve silah rüyaları başarı, inanç, atılganlığı temsil eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kurşun Görmek Benzer Rüyalar
  • rüyada Tüfek ve kurşun görmekRüyada Tüfek ve kurşun görmek

    Rüyada bos tüfekle oynadigini görmek, yolculuga, selamete ve faydaya yorumlanir. Tüfeginin tetiginin kirildigini görmek, yolculugunu

Kurşun Rüya yorumları
güneş

bi sürü insan tüfekle ateş ediyor.en sonunda bir mermi mor çiçeğe bir mermide sarı bir şapkaya donusuyor.

fatma

sevgili arkadaslar ben rüyamda sırtımdan vurulmuştum aynaya baktığımda arkamdaki kurşunu görebiliyordum.
Gördüğüm rüyanın manasını çok merak ediyorum.
Sizce nedir?..

ayşe"

ruyamda vuruldum hastanede 3 kurşun oldugunu fark ettim hiç kimse ilgilenmiyor bir kurşunu kendim çıkardım ..

Rabia

oğlumun kendini görmüyorum fakat vurulmuş hastanede kurşunları çıkartmışlar 2 tanesi gazeteye sarılmış 2 tanesi ise açıkta yan yana gördüm acaba nedir saygılar

nesrin bur

eski esim cama kursun atyor zarar gormuyo cam

CEVRİYE

RÜYAMDA TANIMADIM BANKADA CALIŞAN BİRİN TABANCAYLA VURUMUŞ SESİNİ GÖRDÜM AMA CESETİ GÖRMEDİM GİTTİMDE YERDE BOŞ MERMİ KOVANI GÖRDÜM

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.