Rüyada Kurban kesmek Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Kurban kesmek'in yorumu 6634 ve rüyasında Kurban kesmek'i görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada Kurban kesmekle ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kurban kesmek nedir

Rüyasında Kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

Rüyasında kurban kesen kişi için, borçlu ise borcunu ödeyeceğine ve servet sahibi olacağına eğer istiyorsa hacca gideceğine, hasta ise iyileşeceğine yorumlanır. Hasta kurban kesen ölür.

Kurban kesmek Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kurban kesmek yorumları

büşra

abim kurban kesiyordu ama pıçağı vurdukça kurban kesilmiyordu

meltem

kesılmeye hazrlanmış kurban gordum

meltem

kesılmeye hazrlanmış kurban gordum

esra

hinkide rüya tabirleri var yoksa biz nasıl rüyamızı anlarız çok güzel rüya tabirleri

rafet

rüyamda kayınpederim kurbanı kesmeden ortadan ikie ayırdı ve hayvan çok ağladı

zeynep

rüyamda koyun kurban kestiler ama içinden yavrusu da çıktı o kadar üzülüp ağlayıp dövündüm ki nasıl koyunun hamile olduğunu anlamazsınız diye yavrusunu bir yere ölü olarak astılar ağlamaktan kendi sesime uyandım

emel

bir koyun kurban ediliyordu. Koyunu yatırmadılar. Boynunu bir anda kestiler ve kanından bir damla tanımadığım bir insanın alnına sürdüler. Etleri büyük büyük doğrayıp pişirdiler ama etten ben yemedim.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica