Rüyada Koku Görmek

Diyadinnet Rüya Tabirlerinde görülen Koku'nun yorumu 6401 ve rüyasında koku'yu görmenin neye çıktığını, ayrıca rüyada kokuyla ilgili rüyanın ne anlama geldiği açıklanmıştır.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Koku nedir

Güzel Koku görmek erkek için hayırla anılmaya ve övülmeye, kocasız kadın için evlenmeye, işlerinin sonucunun çok iyi olmasına ya da iyi bir hayata, Çirkin koku iç sıkıntısı ve üzelecek bir gelişmedir. (Ayrıca Bakınız; Güzel Koku.)

Güzel koku, özellikle kadınlar için çok hayırlı bir Rüyadır. Rüyada güzel kokular duyan bir kadın sonunda hayatının aşkını bulacak demektir.

Rüyada koku koklamak haberle ilgilidir. Güzel koku iyi ve müjdeli bir habere, kötü koku ise fena bir habere yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada koku gören, iyi bir hayat sürer. Eger kadinin kocasi yoksa, evlenir. Güzel koku erkekler için de, iyilikle anilmaya ve övülmeye isarettir. Hirsiz ve hilekar bir kimse uykusunda güzel koku sürünse, o kimse hirsizliktan veya hilekarliktan tövbe eder veya yaramazliktan vazgeçer.

Koku Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Koku yorumları

elise

abimi kötü koktuğunu bu yüzden onu asansöre almadığımızı hata kokusu yüzünden ondan kaçtığımızı gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Paylaşmaya ne dersin ?

0
Yandex.Metrica