Hazmı kolay güzel rızka, geçim vasıtalarına sanatlarına,

Rüyada Kıyma Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kıyma görmek ne demek rüya tabirini rüyada kıyma 6335 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Hazmı kolay güzel rızka, geçim vasıtalarına ve el sanatlarına, Birini Kıyma yemeğine davet etmek, ona gadretmek için birinden yardım istemeye, Kıyma bazen beden zafiyetine ve halsizliğe delalet eder.

Hastalık haberidir.

Rüyada kiyma görmek, kismetle yorumlanir. Rüyasinda eti kiyarak kiyma yaptigini görmek, geçimini yoluna koymak için bazi çarelere basvurduguna delalet eder. Kiydigi kiymayi dagittigini görmek, bazi çevrelerden yardim görecegine isarettir. Bazi yorumculara göre Rüyada kiyma görmek, ticarette Kar getirecek yollarin arastirilmasi olarak yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kiyma pisirdigini ve halka yedirdigini gören kimse, kazanç yollanm çarsi ve pazan ilgilendiren durumlari veya bir meslek ögrenmek için para sarfeder. Rüyada bir kimseyi kiyma yemegine davet etse, davet eden kimse davet ettigi kimseden bir adami ezmek için yardim ister.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kıyma, ile ilgili yapılan yorumlar

emine

rüyamda yengemin kıymayı yumuk yumuk yapıp evin duvarlarına pişmesi için yapıştırdığını gördüm

HASAN

Kıymayı azıcık su katarak ve baharatlarla sürekli yoğuruyorum zira kebap yapıp pişirip dağıtacakmışım derken uyandım....

derindeniz

dolma yapıcam pirinç mydanoz bütün malzeme tamam kıyma yok diyorum harcı kariştıdım kaynımın oglu var .10 12 yaşında onu kıyma almaya gönderiyorum..

çiğdem güneş

marketten kıyma aldım .yanında taze çilek,taze kiraz ve beyaz torba içinde bağlanmış 1 ekmek vardı.oğlumu kırmızı bir arabayla okuldan aldım.arabanın içinde yorganlar vardı.kızım içinde uyuyordu.kızımı aldım ve arabadan çıktım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5150