Görsel sanatlara düşkün olmaya, erkek kadınların

Rüyada Kelebek Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kelebek görmek ne demek rüya tabirini rüyada kelebek 6163 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Görsel sanatlara düşkün olmaya, erkek ve kadınların rekabetine, düşmanlığı laftan öteye gitmeyen insana, kendini mahvedecek bir iş yapmaya, dostluk ve sevgiye, kısa ömürlü çocuğa ya da hayırsever kimseye, Geçimi topraktan olan kimselerin Kelebek görmesi sıkıntı ve işsizliğe, şerli kimselerin ve kötü kadınların kendi seviyesindeki kimselere meyletmelerine, Bir ışık çevresinde, belli bir misefede dönen kelebek, ilahi yahut beşeri aşka dellet eder.

Zenginlik ve boşansın habercisidir. Rüyada kelebek, sizin çok ince ve sanatkar ruhlu biri olduğunuza yorumlanır.Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzaktaki dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık biriyle evleneceğine yorumlanır.

Zenginlik ve boşansın habercisidir. Rüyada kelebek, sizin çok ince ve sanatkar ruhlu biri olduğunuza yorumlanır.Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzaktaki dostlarınızdan ya da yakınlarınızdan güzel haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık biriyle evleneceğine yorumlanır.

Bol şansın habercisidir. Eğer rüyanızda kelebeklerin uçuştuğunu gördüyseniz, uzak bir yerde yaşayan arkadaş veya akrabanızdan hoş haberler alacaksınız.

Hayırlı, sevindirici haber ve aşktır.

Rüyada kelebek görmek, hercailige isarettir. Rüyada bir kelebegin bir çiçek üzerine kondugunu görmek, sevdigi bir kadinin kendisini ihmal ettigine delalet eder. Rüyasinda bir kelebegin pencereden odasina girdigini görmek, sevdigi ve çoktan beri haber alamadigi birisinden mektup alacagina isarettir. Bir lamba veya mum etrafinda dolasan kelebekleri görmek, ömürleri kisa olan evlatlara delalet eder. Ibn i Kesir e göre; rüyada kelebek görmek, kadin erkek iliskilerine yorumlanir. Bu iliski sanat ve edebiyat alaninda birbirleriyle yarismak ve rekabet etmekle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kelebek, cehalet ve melikin (Devlet Baskaninin) hizmet ve siyasetleriyle tecrübe edilmemis kimseye isarettir. Bazen kelebek görmek, dostluk, sevgiye ve kendisini helak edecek bir seye atmasina isarettir. Kelebek, atesperestlere veya korku ve feryat etmeye isarettir. Kelebek, sözü büyük, kendisi zayif ve bayagi bir düsmana isarettir. Ziraatçilarin kelebek görmesi, issizlik, sikinti, serli kimselerin ve kötü kadinlarin kendilerine meyletmelerine isarettir, Lamba, kandil ve mumdan uzakta görülen kelebekler, hayirlarini sarf eden ve serden çekinen kimselere veya kisa ömürlü evlata isarettir. Bazen kelebek, ecelinin yaklastigina ve amelinin nihayet bulmasina isarettir. Kelebek, erkek ve kadinlarin birbirleriyle yaris etmelerine ve resim sanatina düskün olmalarina isarettir.

Zenginliğin ve bol şansın habercisidir. Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzak bir yerdeki arkadaş ya da akrabanızdan hoş haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık bir sevgili bulup onunla evleneceği anlamına gelir.

Zenginliğin ve bol şansın habercisidir. Kelebeklerin uçtuğunu gördüyseniz, uzak bir yerdeki arkadaş ya da akrabanızdan hoş haberler alacaksınız demektir. Rüya sahibi kadınsa, sadık bir sevgili bulup onunla evleneceği anlamına gelir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kelebek, ile ilgili yapılan yorumlar

birindar

ben rüyamda ilk okula okudugum okulun bahcesınde küçük çook tatlı önce bittane sonra bir kaçtane çıceklere konuyorlar sonra tekrar uçuyorlar

Dilan

Ben rüyam da kelebek lerin uçuşununa tanık oldum.

rabia

ben rüyamda havada rengarenk kelebeklerin dans ettiklerini gördüm bir süre sonra rekn renk ayrıldılar.Ölmüş olan annem bu kelebekelein bir tanesine dokunarak ütün kelebekler başımdan aşağıya döküldü.Üzerim kelebekler sayesinde parlak bir görünüm aldı.Üzerimden çıkartmaya çalıştığımda olumsuz oldu kelebekler bu durumun sonunda ölmedi veya bir şey olmadı.Sizce buna karşı cevabınız nedir ?

seda

rüyamda perdenin üstüne konmus masmavı cok büyük bi kelebek vardı ve ben ona saskınlıkla bakıyordum kelebek cok büyüktü. biraz tedirginlik vardı üstümde ama ona hayranlıkla bakıyordum cok güzeeldi ...

eda

ruyamda kelebege sonsuza dek yasamasi icin bir omur vermistim bu nedir ?

Kadir

yere tükürüyorum ama tükürüğüm kelebeğe dönüşüp uçuyo. bunun yorumunu yapabilecek varmı arkadaşlar?

bennur

rüyamda bir sürü hatta bir ton kadar kelebek gördüm hepsi tek tek elime gelip konuyodu.kızımda bana dediki anne kavanoz getirim de içine koyalım dedi rengarenkti bacaklarıda sapsarıydı.çok yakından gördüm...

kelebek

rüyamda kozasında bir kelebek hareket ederken gördüm ve daha sonra kelebek kozasından çıkmış uçuyordu.kelebek ama nasıl desem o kadar büyük ki hem korktum hemde şaşırmıştım.korkmama rağmen kelebeğin yanında durdum ve onun hareketlerini izledim.çok fazla uçmuyordu sanki benim onu izlememi istercesine olduğu yerde hareketler yapmaya başladı.birde kelebek kahverengi renkli idi.kendi kendime allahım nasıl yaratmış bunu diye düşünüyorum,birde kelebekle göz göze geldik.

KERİM

evimizin içinde salonun dışındaki duvarda eşek arısı ve biraz uzağında örümcek gördüm. daha sonra korkup kapıyı kapatıp salonda normal bir şekilde oturmaya devam ettim. daha sonra renkleri güzel bir kelebek gördüm. ama ondan korkmadım. hatta ondan zarar gelmez diye söylendim ve uyandım. selam ve dua ile.....

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5006