Şuan sitede 14722 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kaya Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kaya görmek ne demek rüya tabirini rüyada kaya 6088 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Basiretli hareket etmeye, uzun ömre, sebat etmeye, ev ve binite, nezaketsiz ve kaba insana yahut sabırlı ve kanaakar bir kadına, Yerleşim alanlarında görülen büyük taşlar ucuzluk ve bolluğa, Dağlarda görülen kayalar, insanlardan uzak yaşayan katı kalpli kimselere, İrice bir taşı delmek yahut ona bir şekil vermeye çalışmak, bir konuyu araştırmaya , Dağlardan kopup gellen ve bir yerde duran kayalar gafil ve cahil kimselere delalet eder.

Rüyada Kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.

Rüyada kaya gören kişinin, inadından vazgeçmesi, daha anlayışlı olması gerektiği demektir.

Zengin, mevki sahibi, hatırı sayılır kişi olarak yorumlanır.

Rüyada görülen kayalar sabirli bir kadina isarettir. Kayalar, islerde basiretli hareket etme e, sebatli olmaya. uzun ömre. hayvanlara ve binaya isarettir. Kaya görmek bazen de nezaketsiz kaba ve günahkar bir kimseye isarettir. Rüyada sehir içinde görülen büyük taslarin çoklugu, ucuzluga ve bolluga isarettir. Eger kaya söhrete isarettir ise, o söhret uzun bir müddet devam eder. Kadina isarettir ise sabirli ve kanaatkar olur. Daglarda bulunan büyük taslari görmek, kalpleri kati bir takim adamlara isarettir. Bir kimse rüyada bir kaya üzerine indigini veya onu yerinden oynatmaya çalistigini görse, bu rüyanin tabiri daglarin tabiri gibidir. Dagdan kopmus ve yere düserek kullanilamayan büyük kayalar, ölülere isarettir. Bazen de bu rüya, kalbi kati. gafil ve cahil kimselere isarettir.

Rüyada Kaya Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kaya, ile ilgili yapılan yorumlar

pınar tane

rüyamda savaş vardı ben ve yanımdakiler saklanıyorduk kaçarken birden yeraltına indik ve orada saklanıyorduk etrafıma bakınırken gözüme yerde küçük kaya parçaları gördüm kayanın ikisi dipdibeydi ve arasında birsey olduğunu gördüm eğilip ordan onu çıkarmaya çalışıyordum çorla çıkardım tahta çerçeveli bir ayna buldum

yorumcu

esma
rüyamda mavi taşların yıkıldığını gördüm ama ne yazdı isem googleden ve rüya tabiri kitabından sonuç bulamadım lütfen acil yardım edermisiniz tşkler.
-----------------------------------
mavi renk soğukluğu/gökyüzünü/ sonsuzluğu/denizleri/ enginliği/dinginliği/derinliği/genişliği ve bilgeliği temsil eder. cinsiyeti (kamil) erkektir. (zulüm olmadan-hak ederek) almayı/elde etmeyi ve elde ettiği ile huzur ve yüceliğe ulaşmayı ve ulaşılmak istenen amacın gönül aleminde oluşturduğu huzuru temsil eder.

bu imge ve semgelerden oluşmuş mavi taş buna ulaşmak için değişmez prensip ve yapı taşlarıdır. temeli ve yapı harcı bu yapı taşlarından oluşmuş binayı (malzemeden çalınmaz ve hakkı verilirse) Allahtan başka yıkacak yoktur. Eğer bina yıkılmışsa ya malzemeden çalınmış ya tamamlanmamış ya süte su karıştırılmıştır.

yorumcu

şeref
rüyamda küçük oğlumla kayalık bir yerde 4 tane çelimsiz beyaz köpeği taşlıyoruz.ama bir türlü attığımız taşlar köpeklere ulaşmıyor.sonra köpekler insan suretine dönüşüyor.

-------------------
sizin için tehdit olan dört farklı kişi/durum için aldığınız önlemler işe yaramıyor. köpeklerin çelimsiz ve beyaz olması düşmanlıklarının/düşmanlık konusundaki kararlılıklarının ve size zarar verme potansiyellirinin çok almadığını ve bu konuda katı ve değişmez olmadıkarı anlamına geliyor. size yardım eden oğlunuz bu tehdit ve rahatsız edici taciz durumunun değişmesi için sizin yardımcınızdır. dört kötü huy/alışkanlık (nefis/şehvet ya da dünya menfaatine ulaşmak için alçalmak) yada amacınıza ulaşmanızı engellemek isteyen aynı karakterde dört kişi/engel de olabilir. bu engeller onların insan şekline girmesiyle tehdit olmaktan çıkıp ıslah olmuşlardır çünkü huy ve karakterin değişmesiyle misal aleminde köpek şekline giren ervah eti yenen (helal) başka bir hayvan yada kamil ve mükemmeli temsil eden insan şekline girebilir. bunların insan şekline girmesi bundan sonra sizin için tehdit değil dost/yardımcı yada illeriyi görmenize yardımcı olacak bilgelelik yüklü tecrübe olacağı anlamına gelir...

isim cavid

rüyamda derin suyunicine düsmüs ve kenarinda yosun tutmus kayaparcaalrina tutunarak cikmak istiyorum ama cikamiyorum anlamini bulamadim

emine

rüyamda köydeyim önümde kayalar açılıyor içlerine giriyorum mağara gibi yaşam alanları var bazı insanlarda var kötü biyer değil ama..tabiri nedir bu rüyanın acaba?

esma

rüyamda mavi taşların yıkıldığını gördüm ama ne yazdı isem googleden ve rüya tabiri kitabından sonuç bulamadım lütfen acil yardım edermisiniz tşkler.

şeref

rüyamda küçük oğlumla kayalık bir yerde 4 tane çelimsiz beyaz köpeği taşlıyoruz.ama bir türlü attığımız taşlar köpeklere ulaşmıyor.sonra köpekler insan suretine dönüşüyor.

ilknur

Büyük dağ eteklerinde aişağısı büyük uçurum kenarında yürüyorum düşmekten korkuyorum hafif tam akyacakken kendimi çekiyorum devam ediyorum yürümeye

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS