Rüyada Katran Görmek

sponsorlu bağlantılar

Bozguncu karakterli insanları ıslah eden kimseye, eğitimciye, Vücuduna Katran sürünmek yahut katranlı elbise giymek azabı gerektirecek işler yapmaya delalet eder.

Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haram yoldan para gelirine de yorumlanır.

Rüyasında katran gören kimse insanların kötülüğü için uğraşıyor demektir. Ayrıca haram yoldan para gelirine de yorumlanır.

Yasa dışı yollardan kazanılan haram para olarak yorumlanır.

Rüyada katran görmek, fesatla yorumlanir. Rüyada katran süründügünü veya katrana batirilmis bir elbise giydigini görmek, (C.C.) Hazretlerinin yasakladigi isleri yaptigina delalet eder. Bazilarina göre; rüyada katran görmek, size sürülmek istenilen bir lekeden siyrilacak sekilde kendinizi siki siki savundugunuza ve bu iftiranin tamamen yok edilmedigine isaret sayilir. Bir baska rivayete görede: Rüyada katran görmek, müfsit (bozguncu) kimseleri fesat çikarmaktan meneden bir adama isarettir. Bir kimsenin rüyada katran süründügünü görmesi, Cenab i Hakkin Cehennem ehli hakkinda varid olan""Gömlekleri katrandandir"" mealindeki ayet isaretince, o kimsenin günah ve yaramaz isler islemesine isarettir.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Katran Görmek yorumunu okudunuz. Katran ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Katran rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Katran Benzer Rüyalar

Sponsorlu bağlantılar

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada Ogle Görmek | Rüyada Ogle namazı Görmek | Rüyada Ogrencı Görmek | Rüyada Ogrenmek Görmek | Rüyada Ogretmen Görmek | Rüyada Ogul Görmek |
Yandex.Metrica