Şuan sitede 13505 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Karpuz görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Karpuz görmek ne demek rüya tabirini rüyada Karpuz rüya yorumunu okumaktasınız.

Bakınız; Kavun ve Karpuz.

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.

Karpuz satın almak, yeni bir işe para yatıracağınıza; karpuz kesmek, kötü haber almaya; karpuz yemek dedikodunuzun yapılacağına yorumlanır. Tarladan karpuz almak, bir akrabalarını ya da arkadaşlarınızla kavga edeceğinize yorumlanır.

Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.

Mal, mülktür. Karpuz yemek, ani kısmettir.

Rüyada karpuz görmek tatli ise, hayir ve menfaattir. Mevsiminde karpuz görmek, tatli olmasa bile, kavun görmekten hayirlidir. Küçük karpuzlari görmek, büyüklerini görmekten hayirlidir. Kirmani ye göre; rüyasinda mevsiminde bir karpuz görüp yiyen kederden ve sikintidan kurtulur. Evinde bir çok karpuz oldugunu gören, gayet zor bir belaya düser. Bir rivayete göre de mali çogalir. Abdulgani Nablusi ye göre ; vaktinde olmak sarti ile karpuz görmek, menfaatli ve geçimi yolunda bir ese delalet eder. Içi bosalmamis ve bozulmamis karpuz görmek ve yemek, vücut sagligina delalet eder. Ibn i Sirin e göre; karpuz yemek kederden kurtulmaktir. Bu rüyayi gören eger tutuklu ise tahliye edilir.

Çok güvendiğiniz bir arkadaşınız, arkanızdan konuşuyor. Dikkat edin.

Rüyada karpuz görmek; sıkıntıların artmasına, karpuz ekmek; iyi bir işe başlamaya, mevsiminde karpuz yemek; üzüntülerden kurtulmaya, bozulmuş karpuz yemek; hastalığa, olmuş karpuz; helal mala işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Karpuz Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Karpuz görmekRüyada Karpuz görmek

  Karpuz Çok güvendiginiz bir arkadasiniz, arkanizdan konusuyor. Dikkat edin.

 • rüyada Karpuz cekırdegı görmekRüyada Karpuz cekırdegı görmek

  Rüyada görülen karpuz çekirdegi, sisman bir evlatla tabir olunur. Çekirdek beyazsa iyidir, sari ise hastaliga, siyah ise delilige isarettir.

 • rüyada Kavun ve karpuz görmekRüyada Kavun ve karpuz görmek

  Olgunlaşmamış kavun üzüntü, keder ve hastalığa, Yetişmiş ve tatlı kavun sıhhate, hapisten çıkmaya, Kavun hastalığa ve kuruntulara,

 • rüyada Karpuz Ve Kavun görmekRüyada Karpuz Ve Kavun görmek

  Rüyada kavun, üzüntülü, kederli, hastalikli ve çok mahkumiyeti olan birine isarettir. Kavun gören kimseye, çaresi ve akibeti bilinmeyen bir

 • rüyada Karpuz ve kavun görmekRüyada Karpuz ve kavun görmek

  Rüyada kavun, üzüntülü, kederli, hastalikli ve çok mahkumiyeti olan birine isarettir. Kavun gören kimseye. çaresi ve akibeti bilinmeyen bir

Karpuz Rüya yorumları
muhammet

rüyamda bol bol karpuz yiyordum

gülay

karpuz kesip hayir ediyorum ve hz yusufu satin almak istiyorum kurtarmaya calisiyom

yusuf

rüyamda karpuz bahçesini görüyordum bır sürü küçük küçük karpuz vardı

elice

rüyamda trende yolculuk yapıyordum yanımdada poşetin içinde karpuz vardı

türkan

rüyamda yarım karpuz gördüm

dilek

bilmiyorum ama henüz rüyam çıkmadı ama sanki isteklerdim olackmıs gibi geliyor

aylin

ben ruyamda parcalamis karpiz gordum bunun icin nereye bakiyim

nuray

ruyada babam karpuz alimsti ama yememistim

sema

ruyamda 1karpuz gordum ama yemedim tadini bilmiyordum

berivan

Ruyam da cok tatli karpuz yedigimi gordum

berivan

Ruyam da tatli karpuz yedigimi gordum

ali

rüyamda pazardan karpuz almaya gidiyorum ama karpuzlar cok büyük olduğu icin yarım almak istiyorum onada param yetmiyor karpuzun kabuğu cok kalındı

Cemile

Başkasının tarlasında karpuz gördüm büyük kavun karışık

ELA

rüyada karpuzun ortasının oyulduğunu görmek

ceren

bızım caddeden karpuz alıyorduk annemın arkadasları ıle

uğur

Rüyamda Turgut Özal bana karpuz ye diyor.ben de küçül dilimli karpuz yiyiyorum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.