Şuan sitede 2230 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kambur görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kambur görmek ne demek rüya tabirini rüyada Kambur rüya yorumunu okumaktasınız.

Kambur olduğunu görmek uzun ömür ve evlada, borç ve hayat yüküne; birinin destek ve yardımı ile belini doğrultmaya, dikkat çekici bir iş yapmaya, günah yüküne, Tanınmayan kambur uzun ömürle birlikte başarı ve mutluluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sırrt.)

Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.

Genellikle hayra yorulmaz, kötü bir haber olarak kabul edilir. Rüyada kambur birisini görmek, hayatınızda bazı olumsuz gelişmeler olacak anlamındadır.

Hayatınızda birtakım olumsuz değişiklikler olacak.

Kişi kendi kambur olursa güçlüktür. Başkası kambur ise kişi işine yarayacak bir haber alır.

Rüyada kambur bir adamla tanistigini ve onunla dost oldugunu görmek kötü bir haberle büyük bir zarara ugrayacagina tabir olunur. Bazilarina göre: rüyada kambur oldugunu görmek, ev halki ve çocuklari tarafindan ve becerikli bir kimse tarafindan yardim görecegine ve zengin olacagina isarettir. Ibn i Sirin e göre; rüyada kambur oldugunu görmek, üzerinde ödenmesi mümkün olmayan büyük bir borçtur. Çünkü, sirt yüklenecek bir yerdir. Kamburluk günahla da kiyaslanir; bazilarina göre de kamburluk uzun ömür ve çok evlada da yorumlanir.

Rüyada kambur birini görmek; dünya işleri ile çok fazla ilgileneceğinize, kamburdan birşey almak; işlerinizde başarılı olacağınıza, kendini kambur görmek; işlerinizde zarara uğrayacağınıza işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kambur Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Kambur görmekRüyada Kambur görmek

  Rüyada kambur oldugunu gören kimse, yakinlari ve evladi tarafindan kuvvetli ve muktedir bir kimsenin ona yardimci olmasiyla çok mala yahut mülke

 • rüyada Kambur olmak görmekRüyada Kambur olmak görmek

  Rüyada kambur oldugunu gören kimse, yakinlari ve evlati tarafindan kuvvetli ve muktedir bir kimsenin ona yardimci olmasiyle çok mala yahut mülke

 • rüyada Bel görmekRüyada Bel görmek

  Rüyada bel görmek, Belin sağlamlığı güç ve nesil ile, zayıflığı yoksullukla, bükülmesi ve kambur olması meşakkatle tabir edilir.

 • rüyada Sırt ( arka) görmekRüyada Sırt ( arka) görmek

  İnsana yardımcı olan yahut yardımı beklenen kimseye, güvenilen mal ve dünyalığa, ertelenmiş ve unutulmuş işe; ev dışına, şehre,

 • rüyada Sırt arka görmekRüyada Sırt arka görmek

  Rüyada insan sirti görmek, sahibine yardimci olan veya kendisinden yardimci olmasi istenen bir kimseye isarettir. Sirt evin disina veya sehre ya

Kambur Rüya yorumları
serpil co

Ruyamda ayakta duruyorum cocugum anne sirtin kambur olmus dediginde hemen aynaya baktim gercekten kamburum cikmis yalniz dik durdugumda kayboluyor .kendimi durusumda azcık serbest biraktigimda kamburlasiyordum cok uzuldum ve sasirdim oylelikle uyandim saate baktim sabah 07:00 idi . Bu konuda sizlerden yorumunuzu bekliyorum tesekkur ederim

Nazmi AKIN

Rüyamda babamı kambur olmuş şekilde gördüm.


bir duvarın üstünde ölen eşim ve ben oturuyoruz eşim sırt tarafı açık ve hafif bir kamburu var olarak gördüm

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.