Şuan sitede 2226 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Kahve görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Kahve görmek ne demek rüya tabirini rüyada Kahve rüya yorumunu okumaktasınız.

Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kız için bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığı ve sonrasında üzüntüyü işaret eder.

Rüyada kahve içmek, erkek için sonu mutlu olacak bir serüvene atılmak demektir. Genç kız için bu rüya zengin biri ile evliliğe yorulur Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Şekerli kahve içtiğini görmek haram bir mala yorumlanır. Şekersiz kahve ise bir rahatsızlığı ve sonrasında üzüntüyü işaret eder.

Kahve içmek, arkadaşlarınızın partneriniz hakkında pek olumlu düşünmediklerinin işaretidir. Evliyseniz yaşanabilecek tartışmaları gösterir.

Kişi kahve kavurursa göz kalacak bir kısmet elde eder. Kahve pişiren kısmet alır. Pişirilip, fincana konan kahve evliliğe işaret eder. Acı kahve içen kişi, dost sandığı birinden kazık yer. Tatlı kahve içen, kazanç sahibi olur.

Rüyada kahve içmek, turistik bir gezi yapmakla yorumlanir. Kahve içmek, genç bir erkek için yabanci bir memlekete yerlesmeye. genç bir kiz için evlenmeye, bir kadin için kötü ve dedikoducu biri ile arkadasliga, yasli erkek için geçimsizlige delalet eder. Ibn i Sirin e göre: rüyada kahve içtigini görmek rahatlikla ta bir olunur. Sade kahve içtigini gören hasta olur, yahut bir sikinti geçirir. Sekerli kahve içmek rizk darligina, bir rivayete göre ha ram mala delalet eder. Bazi yorumculara göre. gerek çay ve gerek kahve içmek dinde ve islam adetlerinde kötü olarak kabul edilir. Bunlar aci olurlarsa serre, tatli olurlarsa hayra yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada kahve içmek, dünya ve rahatliga Isarettir. Sade kahve içtigini gören kimse, hasta olur. Yahut gam ve kedere ugrar. Sekerli kahve ise nzkin azligi ile tabir edilir.

Kahve rüyaları birkaç şekilde yorumlanırlar. Kahve kavurduğunu gören, göz kalacak bir kısmet alır. Rüyasında değirmende kahve çektiğini gören başkalarının da talip olduğu bir işe girer. Kahve pişiren bir insan kısmet alır. Rüyasında acı kahve içen kimse dost sandığı birinden kötülük görecektir.

Rüyada kendinizi kahve içerken görmek; hastalıktan kurtulacağınıza, işlerinizin yoluna gireceğine, sade kahve içmek; hastalanacağınıza ve üzüntüye düşeceğinize, şekerli kahve içmek; haram ve kötü kazanca işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Kahve Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Kahve görmekRüyada Kahve görmek

  Kahve rüyalari birkaç sekilde yorumlanirlar. Kahve kavurdugunu gören, göz kalacak bir kismet alir. Rüyasinda degirmende kahve çektigini gören

 • rüyada Kahve  kahve fincanı görmekRüyada Kahve kahve fincanı görmek

  Kahve içmek sıhhat ve afiyete, takva ehli için bol ve sürekli istiğfar getirmeye, fasık için tövbe etmeye, Kahve fincanı misafire, sevinç

 • rüyada Kahve2 görmekRüyada Kahve2 görmek

  Rüyada kahve içmek, dünya ve rahatliga isarettir. Sade kahve içtigini gören kimse, hasta olur. Yahut gam ve kedere ugrar. şekerli kahve ise

 • rüyada Kahvehane görmekRüyada Kahvehane görmek

  Rüyada kahve görmek sorumluğu üstlendiğiniz işin üstesinden geleceksiniz demektir. Kahvehanede oturmak yaşayacağınız bir olayın sizi

 • rüyada Fincan görmekRüyada Fincan görmek

  Rüyada fincan görmek ümide yorumlanir. Güzel bir fincanla kahve içtigini görmek, evine beklemedigi bir misafirin gelecegine; cezveden fincana

Kahve Rüya yorumları
adsiz

ruyamda kahve biwiriyordum amma kahve istediyim qibi olmuyor bende bi kac defa yenisini yapiyorum

zeynep

rüyamda hem kahve pişiriyordum pişirdikten sonra kahvenin altında a yazıyordu nedemek

ayşe

rüyamda kahve pişiriyordum ve pişirdiğim kahveyi sadece ailenin erkeklerine ikram ediyordum.

SUNA

rüyamda torunumun üstüne kahve döktüğümü gördüm bu ne demek

ayse

rüyamda disarda cok degisik ocak gözleri olan firinin üstünde tadiklarima kahve yaptim ictik sonra anemin evide adamin biri benden kahve istedi tam pisirecegim sirada yapma dediler süt tabakta kaldi bende tabaginicideki kahve sütünü pencereden disari attim ne demektir

kadriye

Rüyamda misafirlerim gelmiş, onlarla tanışıp, konuşurken artık kalkmak istediklerini söylüyorlar, bende onlara oturmalarını bir kahve içmelerini söylüyorum, ve daha ben kahve yapmadan, gelen misafirlerden biri neskafe fincanına kahve yapmış bana getirip elime veriyor, ama içtiğimi hatırlamıyorum.

ayşenur

rüyamda çay bardağıyla kahve içiyordum..

zeynep

rüyamda arkadaşım garson müşteri kahve istiyor 2 kahve masada karton bardakta kahvenin azını kapatıyorum sogumasın diye uyandıgımda elimde kahve lekesi vardı bu ne anlama geliyor

hicran

sebzelerle dolu kahve pişirdiğimi gördüm. havuç bezelye ve patates hatırlıyorum bunlarla kahve pişirdim ve servis yaparken de fincan tabağına çilek koyup servis yaptım ve bir türlü beğenmedim kahveyi ikinci kez yine yaptım ve yine sebzeli yaptım. servis ettim rüyam bitti.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.