Rüyada Kaçmak Görmek

Rüyada Kaçmak görmek tabiri, Rüyada Kaçmak nedir, Kaçmak rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Kaçmak görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Kaçmak görmek ne demek. Rüyamda Kaçmak gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Kaçmak görmek

Yanlış ve günahlı yoldan ın emirlerine ve Peygamberimizin sünnetlerine yönelmeye, tövbeye, emniyete; Düşmandan kaçmak güvende olmaya, Ehil olan kimselerin bir şeyden kaçması yetkili bir mevkiye geçmeye, Herhangi bir korku ve ürperti duymaksızın kaççtığını görmek vefat etmeye, Askerin cepheden kaçması galibiyete, kafirin kaçması hezimete uğramaya delalet eder.

Çok önemli bir tehlike veya kavgadan kaçmak çok korkulu ve endişeli geçecek bir sürenin sonunda hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada kendinin kaçtığını görmek eskiden olan ve size çok sıkıntılar yaşatan bir olayın tesirinden kurtulamadığınız anlamındadır. Koşarak kaçtığını görmek aklın sayesinde bütün sorunların üstesinden geleceksiniz demektir.

Eğer bir yerden kaçmaya çalıştığınızı, fakat bunu başaramadığınızı gördüyseniz, birtakım sahtekar insanlar yüzünden sıkıntı yaşayacağınızın işaretidir.

Kişinin zekasını kullanarak, sorunlardan sıyrılacağını işaret eder. Kaçtığı yere göre de yorumlanır. Evden kaçıyorsa hayatı ile ilgili değişikliktir.

Rüyasında koşarak kaçtığını gören kimse zekasından yararlanarak sorumluluklardan sıyrılacaktır. Birinin kaçtığını görmek ayrılıktır. Evinden, alıştığı yerden kaçan insan büyük bir değişiklik yaşayacak ve hayatına yeni bir yön verecektir.

Rüyasında koşarak kaçtığını gören kimse zekasından yararlanarak sorumluluklardan sıyrılacaktır. Birinin kaçtığını görmek ayrılıktır. Evinden, alıştığı yerden kaçan insan büyük bir değişiklik yaşayacak ve hayatına yeni bir yön verecektir.

rüyada Kaçmak görmek
Galip Bura Kaçmak rüyasıSelamun Aleyküm rüyamda halamların köydeki evindeydim alan olarak etrafı açıktır.Fakat küçük oyuncak gibi bişeyin kafasına vuruyorum ve insanmış gibi ölüyor yanlış bişey mi yaptım diye düşünürken beni arayanlar oldugunu farkediyorum bu kez de bahçeye giren insan onun gibi oluyor ve onuda öldürüyorum 3 kez aynı şey oldu. Teşekkür ederim

mehtap Kaçmak rüyasırüyamda ben dersanedeydim bütün hocalar sınıflarında derslerini işliyodu yanımda 9 10 kız arkadaşım vardı ve koskoca dersanede bi biz farkındaydık o hayaletlerden küçük bi ışık şeyklindeydi ve biz sürekli dersanenin tuvaletinde saklanıyoduk çünkü hayalet bizim peşimizdeydi tuvalette kapıyı kapattığımızda kapı zorlanıyodu ama açamıyodu kitliyoduk kapıyı hayalette dersanede sürekli birini öldürüyodu sonra arada bizim peşimize düşüyodu biz tuvaletteyken arkadaşlarım saçma bi şekilde saçlarını kesmeye başladı ve bunu herkesein yapmak zorunda olduğunu söyledi benim saçlarım uzundu ve bunu yapmayacağımı söyleyerek reddettim o halde sen geber diye üstüme geldiler ben ise cok sinirlendim ee ne haliniz varsa görün diyip tuvaletten cıktım ne olursa olsun demiştim artık cıktım hayalet oralarda gözükmüyodu ve kaçmaya başladım o kadar hızlı bi şekilde koşuyodum ki dersanenin merdivenlerinden herneyse cıkış kapısını gördüm ve kurtuldum diye haykırdım cıktım kapıdan kapının öünde hocalar vardı ve hepsi beni işaret ediyodu sanki onlarda hayaletin bir parçası gibi tuhaftılar herneyse onlardanda kaçtım eve gitmeye çalışırken kayboldum o heyecanla ve sanki uzun zamandan beri tanıdıüım bi adamın evine gittim onlarında durumu olmamasına rağmen elime bi miktar para tutuşturdu ve acele bi şekilde cıktım ordan eve geldim karanlıktı cok ağlamaya başladım ailemin yanında hıckıra hıckıra kurtulmamın mutluluğuyla hemde korkunun vermiş olduğu ağlamaktı bu.

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Kaçmak Görmek Benzer Rüyalar
 • Düşmandan kaçmakRüyada Düşmandan kaçmak

  Rüyada düsmandan kaçmak rüya sahibinin bulundugu ahlakin kendisinden gitmesine

 • Harpten kacmakRüyada Harpten kacmak

  Harpten kaçmak, makatta ortaya çikan bir hastaliga veya islenmekte oldugu serre yeniden dönmesine isaret eder. Savastan kaçmak, günah islemeye

 • Firar etmekRüyada Firar etmek

  Bakınız;

 • Düşmandan KaçmakRüyada Düşmandan Kaçmak

  rüyada düsmandan kacmak rüya sahibinin bulundugu ahlakin kendisinden gitmesine

 • HezimetRüyada Hezimet

  Müslüman askerlerin bozguna uğramaları galip ve muzaffer olmalarına, Düşmanın karşısında tutunamamak, ondan gizlenmek yahut kaçmak

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.