Rüyada Yılan Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Yılan görmek ne demek rüya tabirini rüyada yılan 563 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yılan görmek; iş hayatınızda karışık ve zor işlerle uğraşacağınıza işarettir. Rüyada yılanın sürünerek size doğru geldiğini görmek; düşmanlarınızın birleşerek size karşı bir tehlike oluşturmaya çalıştırdıklarına delalettir. Rüyada yılanla boğuşup öldürdüğünüzü görmek; bir düşmanınızı yeneceğinize, yılan eti yemek; bir işten fayda elde etmeye, yılan ile konuşmak; düşman ile barışmaya işarettir.

Rüyada Yılan, gizli düşmana, kadına, çocuğa, esenliğe, saltanata, beyliğe, kişinin geçimine işarettir. Rüyada vücudunun herhangi bir yerinden yılan çıktığını görmek Aile fertlerinden birinin düşmanlığına delalettir. Rüyada Ağızdan yılan çıkması kötü söz söyleyerek bundan zarar görmeye delalet eder.

Rüyada yılanla boğuşmak düşmanından zarar görmeye, rüyada yılanı öldürmek yahut kesmek düşmanına galip gelmeye, rüyada yılan tutmak korktuğu şeyden emin olmaya işarettir.

Rüyada yılana sahip olup ondan korkmadığını görmek yüksek derecelere, RÜYADA büyük yılan büyük ve güçlü düşmana, Küçük yılan zayıf düşmana, Ağzına yılan girdiğini görmek ilim ehli olmaya,Yılanın uçarak yükseldiğini görmek sevinç ve sürura ermeye, Başının üzerinde yılan görmek devlet kademesinde itibar sahibi olmaya delalet eder.

Rüyada Kap dolusu yılan görmek Müslümanlara buğzetmeye,Yeşil yılan din düşmanına, Etrafında yılanlar görmek yakınlarının düşmanlığına, onların sokamaması zarar verememelerine, Yılandan korkmak düşman şerrinden emin olmaya, Evde görülen yılan evdeki düşmana, hariçte görülen yılan dışarıdaki düşmana işaret eder.

Rüyada yılanın eti, kemiği ve derisi düşmanın malına, Yılanın kendisiyle konuştuğunu görmek düşmanı ile barışmaya yahut hayır ve menfaate ermeye, Yılanın kendisine fena söz söylediğini görmek düşmanı ile kavga etmeye yahut düşmanı yüzünden zarara uğramaya, Altın, Gümüş ve diğer madenlerden yılan görmek büyük hayra, Arkadan yürüyen yılan hileli düşmana yorumlanır.

Rüyada iri ve uzun yılan görmek, korkuya işarettir. Bazen de, iri ve uzun yılan, aile, kadın ve evlattan düşmanlığa işarettir. Bazen de, bu rüya, yaramaz, korkunç ve şerli komşuya işarettir.İri ve uzun bir yılana sahip olduğunu gören kimse büyük bir saltanata nail otur.

Rüyada yılan, bir düşman yahut bir devlet ya da, bir hazine veya bir kadın yahut da bir çocuktur. Bir kimsenin rüyada gördüğü ve ondan korkmadığı ejderha, o kimsenin kuvvet ve devletidir.Yılan, mal sahibi düşmandır. Yılanı kendi evine soktuğunu gören kimse, o yılan kendisine hile edecek bir düşmanıdır. Yılanı tuttuğunu gören kimseye emniyet içerisinde bir düşman tarafından mal gelir. Eğer yılanı öldürdüyse düşmanına galip olur.

Kendisini yılanın ısırdığını gören kimseye düşmanı tarafından bir eza ve meşakkat erişir. Rüyada yılanı yaktığını görse, düşmanım katleder ve düşmanlarına galip gelir. Yılanın uçtuğunu görse, düşmanları başka bir yere gider.

Rüyada, sokaklarda yılanların gezdiğini görmek o yerde harbin meydana gelmesine işarettir. Yılan avladığını gören kimse düşmanına hile yapmakla onlardan bir şey elde eder. Siyah yılan, hile ve yaramazlığı cihetiyle düşmanının en şiddeti isidir.

Yılanın beyazı, zayıf ve kuvvetsiz düşmandır. Bir kimse rüyada, yılanı deliğinden girip çıktığını görse, o kimseyi mahzun edecek şeytanın tasallutuna işarettir.Rüyada yılanla kavga ettiğini görse, kuvvetli düşmanı ile harbeder ve düşmanından korkar ve birbirlerinden ayrılırlar.

Eğer yılan onu soksa, bir musibete düşer ve halas olmadan Ümit kesilir.Kendi döşeğinde bir yılan öldürdüğünü gören kimsenin hanımı vefat eder.İki parça edilmiş yılanın parçalarını eline aldığını gören kimse, düşmanı bulunan bir kimseden istifade eder. Rüyada yılanın erini çiğ olarak yediğini görse, düşmanına ve düşmanının malına zafer bulur ve bu sebeple sevince erişir. Yılanın etini pişirerek yediğini görse, düşmanına galip ve cihat yüzünden helal mala nail olur.

Yılanın, kendisini zehirleyerek vücudunun şiştiğini gören kimsenin bir düşmanı ile düşmanlığı otur ve kendisine istenmeyen bir şey isabet eder. Yılanın zehir'i kendisine tesir edip et ve kemiklerini birbirinden ayırdığını görse, o kimse düşmanı ile harbeder ve mağlup olur. Ailesi ve çoluk çocuğu muhtelif şehirlere dağılır.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Yılan, ile ilgili yapılan yorumlar

Nazlı

Rüyamda kuzenimi gordum.Kucağında çocuğu wardi..Siyahlar giymişti çok ciddi bisekilde bana yilann yilaan diye seslendi..bos bos bakiyodu..her yer karanlıkti..bu rüyayı ıki gece üst uste gordum

aynur

Ruyamda dun gece buyuk bır yılann hıç bılmedığım bır evın etrafında benı kovaladığını gördum gerçek gıbıydı kaçtım sığındım bır yere ama o bıyerden hep benı takıp edıyordu sonra uyandım...

Mert

İnsanın rüyasında Yılan Görmek

burcu

rüyamda kızımı yılan soktugunu ve elini yemişti git gide halsiz düştügünü ve doktara götürüyordum heryerde yılanlar vardı

mehmet

rüyamda kendi üzüm bağımdayım bağımın içinden üç tane yılan bej renkli çıkıyorlar bende bu yılanları izliyorum yarabbi bunlarda ne böyle diyorum yılanlar bana bakmadan bağımın içinden geçiyorlar.

Ahmed Fido

- Yeşil yılan din düşmanına

Yukarıda tabirler arasında bu yazıyordu.

Bir evliyaya sordum rüyamda yeşil yılanı gördüm Dedim;

Bir din düşmanı sana buguz edecek zarar görebilirsin dikkatli ol dedi.

yukardaki rüya tabirleri Velayete dayanıyor mu bilmiyorum soruyorum ?

azize

ben rüyamda bir yılanın beni kovaladıgnı ve her seferinde ısırmaya çalıştıgını gördüm ve yorumunu baktım çok kötü yorumlar vardı .

elmaz

rüyamda yılana benzeyen yatsı hayvanı baltayla ikiye kesmek anlamı nedir

melihat

rüyamda beni yılanın kovalaması ne anlama geliyor

KADİR

15 yaşındayım Okuldayım sınıfta büyük bir yılan vardı arkadaşlarımı yediler ben kapıdan kaçtım dışarı çıktığımda her yerde küçük büyük yılanlar vadı beni sokmaya çalışıyorlardı ama beceremediler ben sonunda birirle baş başa kaldım savaşıyordum ama beceremedi ve sonra uyandım ...!

AYŞE

KÖYÜMDE TORAKTAN YILANLAR BİNLERCE MİLYONLARCA YILANLAR TOPRAĞI YARARAK GÜN YÜZÜNE ÇIKIYOR VE İNSANLARA BASACAK YER BİLE KALMADIĞINDAN HERKESİN ÜZERİNE TIRMANIYORLARDI.MİNİK BÜYÜK DEV ÇEŞİT ÇEŞİT YILAN.ANNEM BİR YILANIN ÜZERİNE ÇIKTI ÇOK BÜYÜKTÜ SOKAR İN DEDİM VE ÜZERİNDE ZIPLAYIP BAK KIMILDAMIYOR BİLE BİRŞEY YAPAMAZ DEDİ.BEN OLAYLARI SANKİ BİR PENCEREDEN İZLİORDUM.HEM OLAYI YAŞIYOR GİBİ HEM DE UZAK GİBİYDİM.KİMSE KIMILDAMADAN OLDUĞU YERDE KALDI VE DEHŞET İÇİNDE UYANDIM

Cihan

Rüyamda dedemin bahçesinde kapıya yakın bir yerde dururken sağ ayağımdan yılan cıktığını gördüm.Bu yılan iri ve baya uzun pitona benzer bir yılandı ve bana doğru geldiğini gördüm ve bende o yılandan kaçıyordum dedemin bahçesinde.Tam beni ısıracağı zaman rüyamdan uyandım.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0