Şuan sitede 4736 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada İğne vurulmak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada İğne Vurulmak görmek ne demek rüya tabirini rüyada iğne vurulmak 5596 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Kol yahut kalçadan iğne vurulduğunu görmek hastalıktan kurtulmaya, üzüntü ve kederin geçmesine, omuzdan iğne vurulmak borç ve geçim yükünün hafifilemesine, İğneci görmek nikah memuruna, insanı bir sıkıntıdan kurtaran hayırsever ve iyi kimseye delalet edeer.

Rüyada İğne vurulmak Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada İğne vurulmak, ile ilgili yapılan yorumlar

hatice

mrb rüyamda doktır bana sabah akşam 7 gün boyunca vurulacak igne verdi bende o igneleri aldım ve bana dediki 7 gün bu igneyi vurdurdugunda çok iyi olcaksın dedi tam 7 gün unutma dedi.. bu rüya ne demek ?? şimdiden teşekkürler :))

Feride

ruyamda elime igne yapildigini gordum sabah kalkdigimda elim agriyardu

Mustafa

Feride senin yalanına ben ne yapem ne cok sallıyor bu ınsan oglu ya

hulya

rüyamda her iki ayak parmaklarımdan iğne vuruyolardı

SEVENI GOR

RUYAMDA KECMIS BENI SEVENI GORDUM AMMA BEN ONU HEC SEVMEMISDIM

feride

rüyamda iğne yapıldığını gördüm sabah uyandığımda iğne izi vardı kalçamda

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS