Rüyada İp Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada İp görmek ne demek rüya tabirini rüyada ip 5463 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada ip almak veya ip görmek, hayatinizin bundan sonra intizam içinde ve varlikli geçecegine delalet eder. Iple bir sey bagladiginizi veya ipi yumak haline getirdiginizi görmek, gelecek için yaptiginiz projeleri basari ile uygulayacaginiza isarettir. Bir ipligi makaradan çözdügünü veya bir yumak ipligi açip da gittigini görmek, hakkinda mahkemede süren bir davasi varsa, kendi menfaatine olarak çözülecegine; bir makaraya iplik sardigini veya bir ipligi yumak haline getirdigini görmesi ise, bu rüyanin aksi ile yorumlanir. Bir kadinin iplik egirdigini görmek ev halkinin kendisi hakkinda saygili olduklarina; egirdigi ipligi yumak haline getirdigini görmek, evde birlik ve beraberlik olduguna delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada ip, ahd ve misaktir. Gökten sarkitilan ip, Kur an dir. ip görmek, izzet ve mevkidir, ipler hiledir, ip, sihire de isaret eder. ip, dindir. Bundan dolayi bir ipe tutundugunu gören, in ipi olan hak di ne yapismis kimsedir. ip büktügünü gören kimse yolculuga çikar, tp büküp birisinin boynuna atsa evlenmeye isaret eder. ipi kendisi için büktügünü görse, yolculukla beraber bir vilayete vali olur. Rüyada sakalini yolup ip yaptigini gören kimse yalan yere sahitlik yaparak rüsvet alir. Bazi tabircilere, rüyasinda ip gören yolculuk yapar dediler. Eger ip boynunda, omuzunda, arkasinda yahut bdinde olursa, nikah, belge, Adak, borç, ortaklik veya emanet sebebiyle üzerine yapilacak bir sözlesmeye isaret eder. Bazen de ip bükmek islere, sirkete ve nikah için son derece israr etmeye isarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada İp, ile ilgili yapılan yorumlar

hakan

Rüyamda yıllar önce tanıdığım iki bayan kardeşe beyaz dantel ipleri kalemler ve 1 adet makası para karşılığı sattığımı gördüm..
cevabınız için teşekkürler iyi günler...

Fadime

rüyada takım siyah elbisenin renginin eskidiği ve eteğinin kumaşından ipler çıktığı, iplerin ucundan çekip çıkardığımı gördüm

ramazan

ruyamda oğlum bana iki adet ip getirdi birisi gıri diğeri ise turuncu bana ruyamın yorumunu yaparsanız sevinirim

sahra

ruyamda annemin elinde ip gordum bu ne demek

sado

rüyamda bir elbisenin ipinin ucundan çekilerek elbisenin tamamının sökülmesi.

ramazan

beyaz bir ip kalın halat şeklinde bir bayana uzatıp bayan tutuyor

ismet

yumak yumak çuval çuval su yeşili ip gördüm

nermin

rüyamda kızım bana 2 tane siyah ip yumağı verip anne albunları değiştir dedi ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 11986