Şuan sitede 18155 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Hediye vermek görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Hediye vermek görmek ne demek rüya tabirini rüyada Hediye vermek rüya yorumunu okumaktasınız.

Rüyada hediye alip veya vermek ge nellikle hayirla yorumlanir.

Rüyasinda bir kimseye hediye verdi gini görmek, veren ve alan için hayirlidir.

Her ikisi de arzularina ulasirlar. Eger verilen hediye kötü bir sey ise, alan da veren de za rar görür. Kendisine hediye verildigini gören, sevdigi biri ile evle nir. Kendisine yasli bir erkek veya kadin tarafindan hediye veril digini görmek, hayra delalet eder. Birine hediye verdigini ve onun da bu hediyeyi kabul etmeyip almadigini görmek kötü bir söz isitecegine isarettir. Salimi ye göre; hediye dedikoduya yorumlanir.

Rüyanizda birisinden bir hediye aldiginizi, fakat hediye paketinin içinde ne oldugunu bilmediginizi görmek, birisinden bir kinayeli söz isiteceginize, fakat bu sözün ne için söylendigini anlayamayacaginiza delalet eder. Birisine hediye verdiginizi görmek, o kisinin size Kar si olan hareketlerini begenmediginize isarettir. Esinizin size bir hediye almasi veya sizin ona bir hediye vermeniz, aranizda hiç yü zünden bazi darginliklar çikacagina delildir. Çocuklarinizdan birinin size bir hediye almasi, onun gelecegi ile ilgilenmediginize delildir. Bir büyügünüzün size hediye göndermesi, isinizden ayrilacaginiza isarettir.

Nablusi: Rüyada hediye göndermek «Belki siz hediyenizle böbürlenirsiniz» (Sûre-i nemi, âyet 36.) mealindeki âyet işaretince ferahlığa delâlet eder.

Hediye «Hediyeleşiniz ki, birbirinizi sevesiniz» hâdis-i şerîfince, sevgi ve dostluğa delâlet eder.

Hediye, birbirine dargın kimselerin barışmasma delâlet eder.
Bazı tâbirciler, hediye nikahlanmak için kadın istemeğe delâlet eder, dediler.

Rüyada kendisine bir tabak içinde taze meyve gönderildiğini gören kimsenin kızma, görücü gelir. Kızı yoksa ona hediye gönderen kimse ile onun arasında dostluk ve sevgi meydana gelir.

Kirmani: Rüyasında birine iyi bir hediye verdiğini görmek; her iki taraf için de hayırdır.

Birbirlerinden arzu ettiklerine nail olurlar. Hediye fena bir şeyse, iki taraf ta karşılıklı olarak zarar görür. Kendisine hediye verilen, güzel ve terbiyeli bir kadınla evlenir. İhtiyar bir kadın veya erkekten hediye almak; iyidir. Genç bir erkek yahut kadından hediye almak; hayra yorulmaz.

Bazı tabircilere göre, birine verdiği hediyenin reddedildiğini görmek; o iki kişi arasında kötü sözler sarfedileceğine delalet eder.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hediye vermek Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Hediye görmekRüyada Hediye görmek

  birinden hediye aldiginizi gördüyseniz, bu, hem ask hayatinda hem de is hayatinda sansli ve mutlu olacaginiz anlamina gelir rüyada hediye

 • rüyada Losyon görmekRüyada Losyon görmek

  Uçarı kimselere, kişiliği netleşmemiş insanlara, Losyon kullanmak sevinç ve ferahlığa delalet eder. Bir parfümeriden losyon aldiginizi

 • rüyada Hediye Almak görmekRüyada Hediye Almak görmek

  Rüyada hediye görmek dinimizde de hediyeleşmek sunnetir. Bu yuzden hediye aldığını görmek hem iş hayatınızda mutlu olmaya

 • rüyada İç çamaşırı görmekRüyada İç çamaşırı görmek

  Bir yerden hediye gelmesine delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Atlet, Külot.) Rüyada iç çamaşırı görmek çok değerli hediye demektir. İç

 • rüyada Söz vermek görmekRüyada Söz vermek görmek

  Söz vermek, söz verilen kimseye borçlu olmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sözünde Durmak, Sözünden Dönmek.)

Hediye vermek Rüya yorumları
yeliz

ben dün gece çok sevdiğim ama ayrıldığım erkek arkadaşımdan bana küçük termos hediyesi gönderiyor. Şaşırıyorum ama içimden de çok seviniyorum acaba ne anlama gelir

kadir

rüyada kitapcıdan kitap alıyorum ve daha sonra kitaplar bitmiş bende fazladan 2 tane alıyorum ve küçük kız ağlarken bende birtanesini küçük kıza kitap hediye ediyorum teşşekürler!!!

kadir

rüyada kitapcıdan kitap alıyorum ve daha sonra kitaplar bitmiş bende fazladan 2 tane alıyorum ve küçük kız ağlarken bende birtanesini küçük kıza kitap hediye ediyorum teşşekürler!!!

neşe

selamun aleykum rüyamda başbakan ve eşini gördüm ve eşine hediye verdim acba ne anlama geliyor

melek

rüyamda eski sevgilimin doğum günü yaklatığı için ona hediye seçiyordum. bu ne demek

fatma

erkeğe hediye vermek ve bana bunun sebebini sordcu ve telofona tanımadığım kişiden mesaj gelmesi

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.