Rüyada Hazreti Ali görmek bir rüya olarak yorumlanir. Onu

Rüyada Hazretı alı (r.a) Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Hazretı Alı (r.a) görmek ne demek rüya tabirini rüyada hazretı alı (r.a) 5217 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hazreti Ali yi görmek çok iyi bir rüya olarak yorumlanir. Onu görmek müjde haberidir. Hz. Ali efendimizi görmek, düsmanlara galip gelmeye, dinde kuvvete ve cömertlige isaret eder. Bu rüyayi alim birisi görürse ilminin artmasina da isaret eder. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi görmek, düsmanlara galip gelmeye isaret eder. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi gören kimse, ilim, bol rizik, secaat ve takva sahibi olur. Hz. Ali (R.A.) nin diri oldugunu gören kimseye, halk tarafindan hased edilir. Emirleri yerine getirilir ve sünneti seniyyeye ittiba eder.Bir kimse rüyada, Hz.Ali (R.A.) yi yasli ve silahli oldugunu görse, rüya sahibi büyük bir rütbeye erisir. Hz.Ali (R.A.) yi otuz yasim geçmis bir vaziyette gören kimsenin, isi saglam olur. Bir kimse rüyada Hz.Ali (R.A.) yi Müslümanlarin bulundugu bir sehirde üniformasiyla görse, o sehrin halki arasinda kiliç veya sözle bir fitne düser. Rüyada Hz.Ali (R.A.) yi, ellerinin boyali oldugunu gören kimsenin evladi kendisine yardimda bulunur. Hz. Ali (R.A.) nin savastigini gören kimse, evladina yardimda bulunur. Bir kimse rüyada Hz.Ali (R.A.) nin bir yerde oldugunu görse, orada fitne çikar.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hazretı alı (r.a), ile ilgili yapılan yorumlar

NİLGÜN

ONU GÖRMEK O KADAR GÜZELDİKİ...

leyla

hz.ALİ nin kılıcını görmek ne demek çok merak ediyorum acele cevap bekliyorum

eda

halk arasında şöyle derler cennetlik kişiler öleceği zaman Hz. Muhammedi görürler. Böyle bir şey varmıdır

SERDAR

BENDE GÖRDÜM 3 ADET MEZAR VARDI SOLDAKİ MEZARI İLK MEZARI EŞELİYİP BANA GÖSTERİYORDU VE YÜZÜME TEBESÜMLE BAKIYORDU :) ONU GÖRMEK BÜYÜK BİR ŞEREFTİR BENİM İÇİN ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAHA :)

cemre

bir alevi olarak sevindim

KEZBAN

Rüyamda H.Z ALİ yi hasta olarak gördüm...sırtımda taşıtordum kendisini, bir evden başka bir eve götürdüm o şekilde.. anlamını bilmek isterim.

eda

HZ.ALİ GÖRMEK NE KADAR GÜZEL

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5213