Şuan sitede 21957 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Hamur görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Hamur görmek ne demek rüya tabirini rüyada Hamur rüya yorumunu okumaktasınız.

İşlerin kolaylaşmasına, pek yakında grülecek rahat ve bolluğa, Mahkum kimsenin hürriyete kavuşmasına, hamile kadının doğumunun yaklaşmasına, Hamurun mayalanarak taşması ticarette görülecek ziyade kara, ekşiyerek taşması zarar etmeye, Hamur yoğurmak misaffir gelmesine; dar yerde hamur yağurmak haram işlemeye, rahat ve geniş ortamda hamur yoğurmak refaha yahut evlenmeye, Arpa Hamuru yoğurmak dinde takvaya, düşmana galip gelmeye yahut memuriyete, Hamur yağuran kimseyi görmek insanların gönlünde yer etmeye, adil ve şefkatli yöneticiye delalet eder.

Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Tek başına girişim yaparak arzu ettiği konuma geleceğini işaret eder. Hamur mayalamak aileden aldığı parayı, sermayeyi artıracak ve bir servet sahibi olacak anlamındadır. Hamur kızartmak, murada ermek demektir.

Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarılı olacak demektir. Tek başına girişim yaparak arzu ettiği konuma geleceğini işaret eder. Hamur mayalamak aileden aldığı parayı, sermayeyi artıracak ve bir servet sahibi olacak anlamındadır. Hamur kızartmak, murada ermek demektir.

Hamur yoğurmak, kişinin kendi gayreti sayesinde başarıya ulaşacağına işarettir.

Arpa Unundan hamur yogurdugunu görenin di ni inanci bütündür. Eger yogurdugu hamur,bugday unundan ise, malinin çogalacagina ve kazancinin artacagina delalet eder. Bir rivayete göre hamur görmek, akrabalarina kavusmak için yolcu luga çikacagina, baska bir rivayete göre de ticaret maksadiyla yol culuga çikmaya isarettir. Hamur görmek, maksadina erismek için insanin düsündügü çarelere isarettir. Eger hamur mayali ise bu çareye yakinda kavu sur, eger mayasiz ise bu çare gecikir. Bu Hamurdan Ekmek pisirdi gini görse maksadina ulasir. Bir baska rivayete görede: Rüyada hamur görmek, kolay islere, yakin bir gelecekte rahatliga kavusmaya, zindanda bulunan bir kimsenin veya hamile bir kadinin kurtulmasina isaret eder. Hamur, elde edilecek maldir. Bir kimse rüyada evinde hamur görse, yaptigi ticaretten mal kazanir. Hamurun eksidigini ve kabindan disan tastigini gören kimse, ticareünde zarar eder. Hamur yogurdugunu gören kimseye, misafir gelir.

Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarıya gidecektir. Tek başına atılım yaparak istediği konuma gelecektir. Hamuru mayalayan insan, aileden aldığı parayı, sermayeyi çoğaltacak ve bir servet yapacaktır. Hamuru kızartan kimse, muradına erer. Hamuru atmak parayla ilgili zarardır. Bu rüyayı gören kimse şans oyunlarından uzak durmalıdır.

Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarıya gidecektir. Tek başına atılım yaparak istediği konuma gelecektir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hamur Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada Hamur görmekRüyada Hamur görmek

  hamur yogurdugunu gören kimse kendi gayreti sayesinde basariya gidecektir. tek basina atilim yaparak istedigi konuma gelecektir. hamuru mayalayan

 • rüyada Hamur işi görmekRüyada Hamur işi görmek

  Rüyada hamur işi, kişinin yaptıklarının karşılığını alacağına ve sevineceğine işarettir.

 • rüyada Hamur Işi görmekRüyada Hamur Işi görmek

  rüyada hamur isi yaptigini gören bekar ise iyi bir esle evlenecegine, bekar degilse mal elde edecegine isaret eder.

 • rüyada Hamur ısı görmekRüyada Hamur ısı görmek

  Rüyada hamur isi yaptigini gören bekar ise iyi bir esle evlenecegine. bekar degilse mal elde edecegine isaret eder.

 • rüyada Hamur görmekRüyada Hamur görmek

  Hamur yoğurduğunu gören kimse kendi gayreti sayesinde başarıya gidecektir. Tek başına atılım yaparak istediği konuma gelecektir. Hamuru

Hamur Rüya yorumları
yağmur

ELTİM HAMUR YOĞURUYORDU VE PİDE EKMEK YAPIYORDU BEN İSTEDİM BANA VERMEDİ AMA BEN AYRIYETEN ÇOK EKMEK YEDİĞİMİ GÖRDÜM

ayşe keski

rüyada hamur yordumu gördüm ama tuz atmasını unuttum neanlama gelir

vıldan

ruyada kendı ellerımım hamur acıyorumdum bu nedemek

beyza

Ruyada kuzenimle beraber hamur yoguruyirdum cok guzel acik ferah bi alanda

EMİNE

Emine...aslında koyunlarımız yok ama babam koyun otlatıyordu dağlık yüksek bir yerdeydik ve teyzemle biz hamuru paylaştık kardeşimle birlikte ekmek yapmaya başladık hamurum durmadan kabarıyordu ve bende kabarmasını engelliyordum babam acele etmemizi söylüyordu o sırada tren geçiyordu biz yaptığımız ekmekleri trenle gönderip pişirip getirmesini beklicektik...rüyamı yorumlarsanız sevinirim...

abdulhakim

ben hanımım gelinım otrmuştok ben hamur yomak yapı onların yanına atiyurdum birde rametlık anem rahmetlık babam eve geliyulardı üyle nur yüzlerınde saçiyord

şengül

ölmüş olan annem hamur yoğurmuş yarısını ekmek yapmış birazını ben kızarttım dahada hamur kalmıştı

merve

rüyamda canımdan çok sevdiğim birine o nu sevdiğimi söylüyrdum ama o beni reddediyordu

Ahmet

Tandırın başında birkaç kadınlar yufka açıyorlar bende tandırın hemen yanında gözlerimde hamurla bekliyorum hamur yüzümde eridigini farkettim çeşmede yıkadım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.