Şuan sitede 14316 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Fırın görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Fırın görmek ne demek rüya tabirini rüyada Fırın rüya yorumunu okumaktasınız.

Tandır ve fırın gibi şeyler, kişinin malını muhafaza ettiği sandığa, mahzene, kasaya ve diğer şeylere, İnsanın eşi ve çocuklarına, Mahalle fırını insanların topluca sahip oldukları müşterek dünyalığa, Fırın yahut tandırı kızdırmak menfaat ve kazanca, Kışş mevsimi fırın ağzına yakın durmak yahut Tandırın karşısında oturmak rahatlığa, Fırın ve Tandır ateşinden tacil olduğunu yahut bir yerinin yandığını görmek dünyalıktan yahut birinden gelecek sıkıntıya, Fırına Hamur götürüp onu pişirmek hastalıktan kurtulmaya, ihtiyaçların karşılanmasına, Fırın kürekçisi öğretmene yahut okulda çalışan hademeye delalet eder.

Güzel bir Aile yaşamınız olacak ve çok sayıda çocuğunuz olacağına yorulur.

Güzel bir aile yaşamınız olacak ve çok sayıda çocuğunuz olacağına yorulur.

Sıcak bir fırın, güzel bir aile hayatının işaretidir. Fırında yemek pişirdiğinizi gördüyseniz, geçici bir sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.

Bolluk, bereket, kısmettir. Fırın temizse çok iyidir, Sıcak ve pis ise kısmette sıkıntı olacağına işaret eder.

Rüyada firin görmek mahalle ve ev halkina yorum lanir. Bir rivayete göre, firin evin kileri olarak da tabir edilir. Ma halle veya çarsi firinini görmek, mahalle halki tarafindan sevilip takdir edildigine; onlarin kendisine ve ev halkina karsi gösterdik leri ilgiye delalet eder. Çarsi firinindan Ekmek aldigini görmek, çocuklarinin okullarinda iyi bir sekilde okuyup yetistiklerine alamettir. Bir firin yaptirdigini görmek, mahalle halki için, onlarin adina o yerde bir irfan veya saglik ocagi açilmasi için çalistigina;bir firinci ile konusup sohbet ettigini görmek, bir ilim adami ile mahalle yararina bazi konusmalar yaptigina; firinin yandigini ve ya kendisi tarafindan yakildigini görmek, o yerde mahalle halki yararina bir yesil alan veya çocuk bahçesi açilacagina; firina odun tasiyip istif ettigini görmek, mahalle halkindan bir is için yardim görecegine isarettir. Firinda hamur yogurdugunu görmek, yaptigi bir isten dolayi büyük bir kazanç elde edecegine; bu Hamurdan ekmek pisirdigini görmek, mahalle yararina hayirli bir is için para harcayacagina delalet eder.

Güzel bir aile hayatınız olacağına ve birçok çocuğunuz olacağına işarettir.

Güzel bir aile hayatınız olacağına ve birçok çocuğunuz olacağına işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Fırın Görmek Benzer Rüyalar
 • rüyada fırın görmekRüyada fırın görmek

  Güzel bir aile hayatınız olacağına ve birçok çocuğunuz olacağına işarettir.

 • rüyada Fırın görmekRüyada Fırın görmek

  güzel bir aile hayatiniz olacagina ve bircok cocugunuz olacagina isarettir.

 • rüyada Fırın Kürekçisi görmekRüyada Fırın Kürekçisi görmek

  rüyada firin kürekcisini görmek, okulun ögretmenine veya cocuktan okula götürüp getiren hademesine isaret eder. firin kürekcisinde görülen

 • rüyada Fırın kürekcısı görmekRüyada Fırın kürekcısı görmek

  Rüyada finn kürekçisini görmek, okulun ögretmenine veya çocuklari okula götürüp getiren hademesine isaret eder. Finn kürekçisinde

 • rüyada Yemek pişirmek görmekRüyada Yemek pişirmek görmek

  Bakınız; Yemek. Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır. Rüyada yemek pişirmek, istediklerine kavuşmaya yorumlanır.

Fırın Rüya yorumları
azra

bır yakınım rüyasında benım,ekmek fırınında ekmek pışırdığımı;kürekle ekmeklerı fırına verdığımı bunu yaparken de terledığımı görmüş.rüyayı ören yakınım aynı zamanda rüyasında ona bu ışı aıleme ek gelır ıçın yaptığımı ve kımseye söylememesını tembıhledığımı görmüş.ne anlama gelıyor yorumlarsanız çok sevınırım.

ayşe

rüyamda kendimi havaalanında görüyorum ama uçak hiç yok çok endişeleniyorum sinirleniyorum bir kadın benim kulağıma fısıldayarak saat dokuz buçukta gelecek bekle diyor ben beklemeye başlıyorum aradan birkaç ay geçti yine rüyamada beklediğinz uçak geldi diyorlar uçağa doğru koştuğumu gördüm mutlu bir şekilde yorumlarsanız sevinirim çok teşekkürler.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.