Bir düğünde bulunmak vesileyle verilen yemekten yemek

Rüyada Düğün Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Düğün görmek ne demek rüya tabirini rüyada düğün 4380 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bir düğünde bulunmak ve bu vesileyle verilen yemekten yemek üzüntü ve kederin gitmesine, Düğün yemeği vermek, insanların işlerini üstlenmeye delalet eder.

Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Mutluluğun geleceğini haber verir. Kendi düğününü görmek, uzakta yaşayan bir yakınınızdan kötü haber alacaksınız demektir.

Rüyada düğün görmek mutluluğun işaretidir. Kendinizin evlendiğini gördüyseniz, uzakta yaşayan bir tanıdığınızdan kötü haberler alacağınız anlamına gelir.

Kişinin hayatının renkli ve neşeli olacağına, türlü ilginç olaylarla karşılaşacağına işaret eder.

Rüyasinda çalgisiz ve eglencesiz yapilan bir dü Gün görmek, hayir, bereket, ferah ve sevinçtir, îçkili, gürültülü, patirtili bir dügün görmek hayir degildir. Hele dügünde oyun olursa musibete delalet eder. Ebu Sait El Vaiz e göre: Rüyada dügün görmek, dügün sahibi için musibettir. Dügüne davetli olan için, yemek yoksa, nese ve sevinçtir. Kirmanî ye göre (RA): rüyasinda bir dügünün islerine memur oldugunu gören vefat eder ve cenazesinde akrabalari bu lunmaz. Bir hastanin evinde dügün oldugunu görmek, o hastanin ölümüne delalet eder. ""Çesitli çalgilardan bir kaçinin bulundugu bir dügün görmekten ikrah ederim"" diyor Kirmanî . Çünkü, dü günde çalip çagirmak musibet ve hüzünle yorumlanir. Ibni Kesir e göre: dügün görmek cenaze ile tabir olunur. Kendisinin dügününü yaptigini görenin yakinda cenaze töreni ya pilir. Oglunu evlendirip dügün yaptigini ve çalgi çaldirdigini gö ren, oglunun cenaze töreninde bulunur. Bir dügüne davetli olup, orada yemek yedigini gören, ölü için pisirilen yemekten yemis olur. Bir baska rivayete görede: Bir kimse rüyada bir dügün yemeginde bulunsa veya bizzat kendisi bir dügün yemegi tertiplese, üzüntü ve kederin gitmesine ve halkin kendisine müracaat edecekleri bir rütbe ve makarna isarettir. Bazen de dügün yemegi, üzüntü, keder, el veya dille incitmeye isarettir. Ebu Said elVaizi demistir ki rüyada dügün görmek, dügün sahibi için musibettir. Bir hastanin evinde dügün görmek, o hastanin vefatina isarettir. Bazi töbirciler demistir ki, içinde Islam a muhalif oyunlu dügün görmek, kötü bir rüyadir. Çünkü dügünde calip çagirmak musibet ve hüzün ile tabir edilir.

Mutluluğun işaretidir. Kendi düğününüzü gördüyseniz, uzakta yaşayan bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına gelir.

Mutluluğun işaretidir. Kendi düğününüzü gördüyseniz, uzakta yaşayan bir akrabanızdan kötü haber alacaksınız anlamına gelir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Düğün, ile ilgili yapılan yorumlar

kemal

evimizde dugun gordum ama uzaktan seyrediyordum babam cok oynuyordu

sevda

mrb. rüyamda düğün yemeği gördüm

melek

suyun isinde insanlar vardi ve sevdiyim kisinin ismini soyluyor sonra bir dugunde guluyor ve eyleniyor bende uzaktan bakiyorum

serwan

rüyADA zorla evlenmek ne anlama gelir

baran

mrb rüyamda bir düğün yemeğinde olduğumu gördüm yemek yemeden önce bir muslukta küçük cam şişeye su doldurdum elime dukmesi için küçük kardeşime verdim küçük kardeşim suyu yere döktü ona suyu yere düktün kardeşim dedim aaa öylemi diye cvp verdi daha sonra yemek salonunda çıkanların elinde cüzdanlarıyla uğraştıklarını gördüm hayırdır dıye bir kaç kişiye sordum aldığım cvp yemek yiyenlerin kimlik bilgilerini alıyorlar die cvp aldım. yalnız ben yemek yemediğimi hatırlıyorm

büşra

merhabalar,
rüyamda uzak bir akrabamın düğünü varmış görüyorum ve slonun girişinde Nişan fotoğrafları vardı ve bir masanın üzerinde kolonya ve kırmızı yüzük kutusu vardı. LÜTFEN RÜYAYI TABİRLERSENİZ SEVİNİRİM.

MELEK

MERHABA BEN RÜYAMDA DÜGÜN GÖRDÜM AMA KİMİN DÜGÜNÜ BİLMİYORUM TANIDIK İNSANLAR VARDI BLIYORDUM SANKİ EGLENMİŞDİM BAYA YEMEK YEMEDİM

meraba ben

meraba ben ruymda bı akrabanın düğününü grdm

fatma

rüyamda düğün gördüm komşunun dügünüydü ama ben uzaktan gördüm

büşraa

kendi düğünümde iki kızımda var ve yeni bir evim oluyor kocamda gormş aynı ruyayı bu ne anlma gelır

yunus

ben evliyim ama rüyamda aklımdan silip atamadığım bir kızla ilgili karışık bir rüya gördüm. güya ben rüyamda kimle bilmiyorum ama evleniyorum da gelin ortalıkta yok ben de fırsat bu fırsat deyip o ara hemencecik sevdiğim kızı ikna ediyorum düğünü onunla yapıyorum tam bu esnada şu anki eşimde birden ortalıkta gözüküyor ve bize yardım ediyor derken uyanmışım. şimdi bu hayır mı.

pelin

ben rüyamda düyün gördümm

belkize

rüyamda hep pamuk güryorm topluyorz ve hep arkadşlardn geri kalıyorum ne anlama gelir

hallil

rüyamda dügüne gitmiştim herkes eyleniyordu ben tek dügünü izliyordum

ayça

Rüyamda kendi dügünüm oluyodu ama dügünümde başı kapalıydm dügün bittkten snra biri gelip başımdaki eşarbi yırtiyodu

Azra:

Düğünde kuzenimle bir ağaçtaydık oyun oynuyoduk. Düğün vaktiydi oyun oynarken. Saçımızı yaptıracaktık. Olmayan gerçek ayakkabımı giymiştim. Ayakkabı yoktu ama. kuzenimle düğünde oyunu oynuyorduk. orda biraz oyuncak eşyası vardı. ben toplayamıyordum kuzenim oyunda uyuyordu(numaraydı) ben: -ben kaldıramıyorum dedim (yorgundum) kuzenim: -dur bende yardım edim dedi. Sonra saçımızı yaptırmaya gittik... NOT:HEPSİ BİR DÜĞÜN VAKTİ GEÇİYOR...

esra

Rüyamda düğüne elbise arıyordum herkes hazırlanmış ama ben elbise bulamıyordum

haldun

merhaba ben ruyada rahmetik olan uvey anemla bene qiz isdamaya qetdik qizin coxlu abileri vardi qizi verdiler bana

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5187