Gümüş altın düğme mal veya rızka, Düğme onun

Rüyada Düğme Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Düğme görmek ne demek rüya tabirini rüyada düğme 4377 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Gümüş ve Altın Düğme mal veya rızka, Düğme ve onun için kullanılan iplik kadın ve erkeğe, Düğme namus ve iffete, sağlam pazarlığa, Düğmeyi iliklemek dağınık işleri toparlamaya, bekar için evlenmeye, Düğme dikmek nikah memurunun önüne oturmaya ve nikah akkdine delalet eder.

Rüyada düğme ya da düğmeler görmek, eğer rakipleriniz tarafından tehdit altındaysanız dostlarınızın yardım edeceğini haber verir.

Yeni düğme, varlıklı ve insanlara ve size karşı saygılı biriyle evleneceksiniz demektir. Eski, kırık düğme, hastalık ve zarar anlamındadır.

Parlak düğme, zengin ve size saygı duyan biriyle evleneceğiniz anlamına gelir. Eğer düğmeler eski veya kırılmışsa, hastalığın ve zararın işaretidir.

Başarı verecek koşullar ve fırsat anlamına gelir.

Rüyanizda elbisenizin bir dügmesinin koptugunu görmek, isinizde bazi aksamalar olacagina; elbisenize bir dügme diktirmek veya dikmek, aksak giden islerinizin düzelecegine, islerin yoluna girecegine delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada dügme, iffet ve saglam pazarliktir. Bazen bu rüya, mal veya nz ka isarettir. Özellikle gümüs veya altindan olursa. Dügme, dügme ipligi, erkek ve disiye isarettir. Dügmeyi ilikledigini gören kimse bekar ise evlenir. Bekar degil ise daginik isleri biraraya toplar. Rüyada dügme diken kimseyi görmek, tabirce nikah memurunun isaret ettigl seye, bazen de ihtiyaç sahipleri için güçlüge isarettir.

Yeni düğme, zengin ve size saygı duyan biriyle evleneceğiniz anlamındadır. Eski, kırık düğme, hastalığın ve zararın işaretidir.

Yeni düğme, zengin ve size saygı duyan biriyle evleneceğiniz anlamındadır. Eski, kırık düğme, hastalığın ve zararın işaretidir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Düğme, ile ilgili yapılan yorumlar

Aysun

rüyamda kızımla yolda yürüyoruz acelemiz var yolda tavuk satan bir satıcının yanından hızla geçerken pişmiş tavuklar yerde duruyormuş ve ben üstlerinden atlarken bir tanesine ayağımla değip toprağa düşürüyorum ve tavuk parçalanıyor hemen dönüp satıcısına on lira kağıt para uzatıyorum ve özür diliyorum kendisi önemi olmadığını ve ücret ödememe gerek olmadığını söylüyor fakat ben ısrarla ücretini almasını talep ediyorum oda parayı alıp para üstü olarak bir avuç dolusu renkli düğme veriyor

ayşe

torbai ile yeni düğmeler toprak altından çıkarıyorum

celal co

rüyada biri evimde garsima cikdi bende gorkudan sasirdim ve merdivene yeleyim sikisdy ondan sora gördüm kisi rüyada benim yelemi dümesini kapadi ve dediki böyle sa elinle dümeyi birden doru kapatirsan ,,,her kapatinda bir seytan palar gider dedi bende öyle uyandim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4805