Rüyada Davet davetiye Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Davet Davetiye görmek ne demek rüya tabirini rüyada davet davetiye 4145 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

İtibar görmeye, davetiye almak bir maksat için çağrılmaya delalet eder. ( yemek daveti (düğün, yas vs. yemeği ) için Bakınız; Yemek.)

Bir yere Davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.

Bir yere davet aldığınızı görmek, iyi olmayan bazı olaylarla karşılaşacaksınız demektir.

Rüyada bir yere davet edildiğinizi gördüyseniz, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu rüya, üzüleceğinizin de işaretidir.

Rüyada davet almak, hesapta olmayan harcamadır. Masrafların artacağına işaret eder.

Rüyada yemege davet, hayir için toplanmaya isarettir. Bir kimse Rüyada bir çok kimseyi davet ettigini görse, nefsini kötü görülen ve sikayet edilen bir ise atar. Bir davet tertipleyip ve o davette bir toplulugun hazir bulundugunu ve yemegi yediklerini görse, onlara baskan olur. Eger o davet yerinde üzüntülü ve hasta birisi varsa, o kimse bundan kurtulur. Bir davet tertipledigini gören kimsenin kaybetmis oldugu sey kendisine gelir. Kendisini bir topluluk ziyafete davet etse, o kimse kendisine pismanlik verecek bir halde bulunur. Rüyada dügün yemegine davet, pismanliktir.

Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Bir yere davet edildiğinizi görmek, hoş olmayan birtakım olaylarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Davet davetiye, ile ilgili yapılan yorumlar

ayse

Ruyamda is arkadaslarim kafeteryada borek ve baklava yiyorlar. ben uzaktan bakiyorum. yanlarina gidiyorum. orada bir arkadasla alisverise gidecekmisiz. onu aliyorum digerlerine banada ayirdiniz mi diyorum.bilmiyoruz diyorlar.

EMİNE

Miraç adında kız arkadaşım Cansel,le birlikte beni yemeğe davet ederler ve ben evden yemek götürürüm ama kafeden içeri almazlar miraç bir yolunu bulur ve içeri girdirir daha sonra bana bir kutuyla kartonun üzerine yazılmış mektup geldiğini söylerler ve ben alırım rüyamda okudum ama ne yazdıgını hatırlamıyorum ama mutlu olmuştum...rüyamı yorumlarsanız sevinirim...

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0