Rüyada Ciğer Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Ciğer görmek ne demek rüya tabirini rüyada ciğer 3839 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Evlada, mala ve insanın hayatına, Ciğerde görülen olumlu durumlar, yukarıdakilerin iyi olmasına, yara vs. gibi olumsuzluklar günah ve masiyete; Ciğerci görmek kordudan emin olmaya, sıhhat ve namusa, düşmana galip gelmeye yahut insanları yolculuğa teşvik eden kimseye delalet eder.

Rüyada ciger görmek korkudan emin olmaya, sihhata ve düsmana galip gelmeye isarettir.

Rüyada Ciğer görmek; cesarete, birinin ciğerini yemek; hazır mala sahip olmaya, akciğer; huzur ve sevince, akciğerin koptuğunu görmek; yakın zamanda ölüme, karaciğer; mal varlığına kavuşmaya ve evlat sahibi olmaya, karaciğerin dışarıya çıkması; gurbete gitmeye işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Ciğer, ile ilgili yapılan yorumlar

derya kaya

kızım dükkane girdi hayvan ciğer aldı çıktı elinde gördüm acaba anlamı ne örenmek istiuorum oğlumun evine gidiyorum yatğinda yediklerin kabuklaribi görüyorum elbiseleri kili görüyorum anlamını söylermisiniz şimdiden tşkler

gülsen

komşum arefe günü kurban kesmiş dağıtıyordu bana karaciğeridenk geldi aldımolsun dedim pişirir yeriz

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0