Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak.

Rüyada Bozuk para, bozukluk Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bozuk Para, Bozukluk görmek ne demek rüya tabirini rüyada bozuk para, bozukluk 3675 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Başarısızlıkla sonuçlanacak iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük problemlerin sizi beklediğinin habercisidir. Bozuk para bulduğunu görmek, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşkta büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu gördüyseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamına gelir.

Bakir, Nikel ve diger madenlerden yapilmis meskukat (PARA) görmek düsmanliklara ve dedikodulara delalet eder. Ibn i Siriri e göre; bakir ve diger meskukat görmek, düsmanlik, kavga, vurusma, dedikodu ve benzeri seylere isarettir. Rüyasinda böyle bir para buldugunu veya kendisine verildigini gören, bu sekilde bir kavga ve tartisma ile karsilasir. Yaninda bir çok para oldugunu gören keder ve sikintiya ugrar. Evinden bu sekilde paralari alip sokaga attigini veya birine verdigini gören sikinti ve kederden kurtulur. Cabir ül Magribi ye göre; Rüyada bakirdan ve diger madenlerden basilmis para görmek, iflasa, fakirlige ve hakarete ugramaya delalet eder. Bir rivayete göre böyle paralar bir kap içinde görülürse, mal elde edilecegine isarettir.

Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Başarısız iş sözleşmeleriniz olacak. Aşk hayatında da büyük sorunlar yaşayacaksınız. Bozuk para bulduğunuzu görürseniz, hayatınızın düzene gireceği anlamındadır.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bozuk para, bozukluk, ile ilgili yapılan yorumlar

leyla

Rüyamda bir sürü bozuk param varmış bankaya tümlettirmek istedim.

gül

iyi günler rüyamda para cüzdanımın içinde bir sürü bozuk para ve 5 TL görüyordum ardından masa üstünde gördüğüm 5 TL para cüzdanıma teşekkürler şimdiden

ferhat

rüyamda patrondan bozuk para alıyordum 7 tl kadar

kader

İyi günler, ben normalde bozuk paraları kumbarada biriktiriyorum ruyamda da biriktirdiğim paraları gördüm ama normalden biraz fazlaydı.cok detaylı hatırlamıyorum

ayşe

rüyamda markete gidiyorum ve elimde bisirü bozuk para var

hülya

rüyamda pasızdım başka çantamı alın ca baktım içinde bozuk paralar çıktı çok sevindim alahın hikmeti diye dua etmiştim

ayşe

merhaba ben rüyamda okula doğru giderken 10-15 tane demir bozukluk buldum bir miktar aldım ama aldıklarım geçersizdi çünkü eski paralardı ama aralarında 3 tanesinin yeni para olduğunu fark ettim .

koçali

Demir para yutum.karnım Gıdıklanıyordu.Bir baktımki seni gebertecem,dedi.Bende uyandım

Serap

İyi günler,
Rüyamda kısa süre önce ayrıldığım eşimin benden kağıt 50 TL alıp, benim için alışveriş yaptığını gördüm.Paramın üstünü bozukluk olarak veriyor. Ben ise ondan kağıt para vermesini ve alışveriş fişini göstermesini istiyorum.O, ise göstermemekte inat edip her defasında bozuk para vermeye devam ediyor.Bozuk paralar çok ve hepsinden mevcut.Yorumunuz için, şimdiden teşekkür ediyorum.

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5194