Rüyada Bilet Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bilet görmek ne demek rüya tabirini rüyada bilet 3597 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Çekinerek çıkacağınız yolculuktan rahat bir şekilde döneceğinize işarettir.

Rüyada Bilet görmek, sefer ile tabir olunur. Sükun ve selamete de işarettir

Ulaşım aracı biletleri yeni başlayacak işlerdir. Piyango bileti ise sürprizdir

Rüyada bilet görmek, ümide delalet eder. Rüyasinda bir kisiden bir piyango bileti aldigini görmek, bir devlet dairesinden bir haber bekledigine, bir vapur veya tren veya uçaga bin mek için bir giseden bilet satin aldigini görmek, bir hastaliga yakalanacaginiza fakat bu hastaligin uzun süre devam etmeyip iyilesecegine; yolda yürürken bir bilet buldugunu görmek, bir mirasa konacagina; bir sinema veya Tiyatro için bilet alip içeriye girdigini görmek, esiyle arasinin açilacagina; tiyatrodan veya sinemadan çiktigini görmek, eger anlasamiyorsa esiyle arasinin iyilesecegine, bilete büyük bir para çiktigini görmek, bir yerden bir haber alip üzülecegine isarettir.

Her ne biçimde olursa olsun, biletini kaybettigini görmek, mahkeme yoluyla çözülecek bazi güçlüklerin çikacagina, bilet almak bu güçlüklerden kurtulacagina yorumlanir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bilet, ile ilgili yapılan yorumlar

mercan

rüyamda çok büyük ikramiye kazanmışım ve rakamlarıtektek okumama rağmen sadece ilk 3 rakamını hatırlıyorum 373 başlayan rakamlar ama bu bileti annemin adına kazandığımı biliyorum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0