Rüyada bayrak görmek, Şeref, hal yücelik izzettir. Elinde

Rüyada Bayrak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Bayrak görmek ne demek rüya tabirini rüyada bayrak 3506 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bayrak görmek, Şeref, iyi hal , yücelik ve izzettir. Elinde bayrak taşımak şeref ve makamla, Elindeki bayrağı düşürmek makamını yitirmekle, Bayrak görmek doğru yolu bulmaya, kadının bayrak görmesi veya taşınası evlenmesine delalet eder.

Rüyada dalgalanan bayrak görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sıkıntılı olaylar yaşanacağına işarettir.

Rüyada bayrak asmak, Savaş olan bir ülkede yaşıyorsanız, savaşı kazanacağınıza, savaş olmayan ülkede yaşıyorsanız, zenginliğe işarettir.Rüyada bayrağı dalgalanır görmek, şanslı bir dönemde olduğunuzu belirtir. Durgun, sarkan veya yarıya kadar çekilmiş bir bayrak, sorunlu günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada bayrak açmak, Savaş olmayan bir ülkedeyseniz zenginliğin işaretidir. Yabancı bir ülkenin bayrağı, devletler arsında anlaşmazlıklara işaret eder.

Rüyada bayrak, başarıyı temsil eder. Kendi ülkesinin bayrağını gören kimse istediklerini rahatlıkla yapabilecek, başka bir ülke bayrağı gören kimse ise dışarıdan yardım alacak demektir.

Rüyada bayraklar görmek, talihin iyi gidecegîne ve hayra yorumlanir.

Rüyada Dalgalanan tek bayrak görülürse, genç bir erkek için bir dostu tarafindan yardima çagirilacagina, otuzunu geçmis ise mevki ve övünç saglayacak basarili bir ise girisecegi anlamina gelir.

Rüyada bayrak yakmak, Eger bayrak sarkmış ve yarı çekilmişse, herkes için bir tehlikenin yakin oldugu, rüya sahibinin ihtiyatli davranisla tehlikenin az çok önlenebilecegi biçiminde yorumlanir.

Nablusi ye göre;
rüyada bayrak görmek zafer isaretidir. Rüyada evinin kapisina bayrak asildigini görmek, evinin düsman serrinden emin olacagina;

Rüyada bayrak asmak veya penceresine bayrak asıldığını görmek, ona haset edenlerin nazarindan kurtulacagina;

Rüyada elinde bayrak oldugu halde sokakta yürüdügünü görmek, düsmanlarina karsi üstün gelecegine, baskasinin elindeki bayragi alip evine getirdigini görmek, bir mirasa konacagina, yahut bir piyangodan büyük bir para kazanacagina delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen kırmızı bayraklar savasa, san bayraklar, ordu içinde veba hastaligi bulunduguna, yesil bayrak hayirli bir yolculuga çikmaya, beyaz bayraklar yagmura, siyah bayraklar da kitliga isaret eder.

Hayrete düsmüs ve ne yapacagini sasirmis bir kimsenin rüyada Asker bayragi görmesi, o kimsenin saskinliktan kurtulup dogru yolu bulmasina isaret eder.

Kadın için bayrak görmek, kocaya isaret eder.

Bazi tabirciler, siyah bayraktan her tarafta meydana gelen yagislar olarak tabir etmislerdir.

Savaş olan bir ülkede yaşıyorsanız, savaşı kazanacağınıza, savaş olmayan ülkede yaşıyorsanız, zenginliğe işarettir.

Bir kimsenin rüyada bayrak görmesi, şan ve şöhrete ve iyi bir haledelâlet eder.

Rüyada beyaz bir bayrak görmek, saliha ve temiz bir kadına işarettir.

Ev üzerinde bayrağın dalgalandığını görmek, o evden birinin öleceğine delâlet eder.

Rüyada kendi hesabına bayrak aldığını görmek, bulunduğu mevkiden azledileceğine alâmettir.

Bekâr bir adamın kırmızı bayrak görmesi, kötü huylu bir kadınla evleneceğine delâlet eder.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bayrak, ile ilgili yapılan yorumlar

gaye

ben rüyamda fransa nın bayrağını gördüm acaba ne demek

fadime

ruyamda ucuyordum kibris bayragi ve yesilcimlik ve renkli cicek

Ahmet

Uzaydan ülke bayraklarını görüyordum çin bölünmüştü doğu türkistan bayrağını gördüm mavi içinde ay yıldız

meral

deniz kenarında sıra sıra bir sürü bayrağımız vardı bende dalgalanan bayrakları ve denizi seyrediyordum

ela

rüyamda cumhuriyet altını hediye aldım ve arkasından ipe asılan bir türk bayragını sarılıp çıkardım anlamı nedir acaba

sarı şeker

Rüyamda denizin içinde geziniyoruz, gezinirken arkadaşımla denizin içinde dolaşan balıklar görüyoruz ben çık seviniyorum arkadaşım onların gerçek olmadığını söylüyor ama ben çok dikkatlice bakıyorum balıklar gerçekmi diye evet balıklar hareket ediyor gerçek diye heyecanlanıyorum. O arada kafamı yukarıya kaldırıyorum ( denizin dibinden yukarıya yüzeye bakıyor gibi ) yukarıda bir tekne var ven onun alt tarafını sudan görüyorum. Teknenin çevresi tamamen Türk bayrağı ile kaplanmış çok şaşırıyorum.

Yorumunuzu en kısa zamanda bekliyorum

ayse

evimin camından bayrak asılıydı

elifnur

rüyamda türk bayrağını gördüm bizim tüm üniversite hocaları başta da danışman hocamız vardı türk bayrağı asıl olduğu yerde değildi ben ve bir arkadaş bayrağı ipe geçirdik yalnız geçirirken biraz zorlandık ipin önceden bağlanmış olması ve şiddetli esen rüzgar bize mani oluyordu buna rağman asmayı başardık yalnız Türk Bayrağı ebat olarak baya büyüktü sonra saygı duruşu ve istiklal marş okundu yanlış hatırlamıyorsam

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 4901