Rüya sahibinin arkadaş akrabalardan kötü haber alacağının

Rüyada Balkon Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Balkon görmek ne demek rüya tabirini rüyada balkon 3452 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya Balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığın habercisidir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

Rüyada balkon görmek veya balkonda durmak ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır.

Tek başına balkonda durmak, kişinin yaptığı yararlı işlerden dolayı huzur duyduğuna işarettir. Kalabalıkla balkonda durmak ise sevindirici işbirliğidir.

Rüyasinda kendisini bir balkonda oturmus gö ren, korktugu ve çekindigi seyden emîn olur; kendisini yeni bir balkonda gören, fakirse zengin olur, tüccarsa çok kazanir; zengin se mali daha da artar. Eski bir balkonda oldugunu gören, eger fa kir ise mali artar, zengin ise parasi artar; dindar ise daha ziyade ibadete koyulur. Bazilarina göre; balkon kadin ile tabir olunur. Bir balkon yap tirdigini gören, bir kadin ile suçlanir. Bir balkon üstüne bir balkon daha yaptirdigini gören, karisi üzerine diger bir kadin daha alir. Bir rivayete göre balkon, büyük bir rütbe, derece ve halk arasinda itibar ile tabir olunur. Bazilarina göre rüyanizda kendinizi bir balkonda oturdugunu görmeniz, bir arkadasiniz veya sevdiginiz bir kimse veya aileniz içinden biri ile küçük bir tartisma yapacaginiza delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada balkonda oldugunuzu görmek kötü niyetli kisilerin etrafinizi sardigina, balkondan düstügünüzü görmeniz ise, etrafinizdaki insanlardan zarar göreceginize isaret eder.

Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.

Balkonda durmak veya balkon görmek, ayrılığa işarettir. Bu rüyayı gören kişi genelde sevgilisinden ayrılır. Rüya sahibinin arkadaş ya da akrabalardan kötü haber alacağının da işaretidir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Balkon, ile ilgili yapılan yorumlar

suna aydın

isim.suna aydın
rüyamda balkondayım .balkon demirleri sallanıyor eskimiş balkon yıkılacak diye korkuyorum.

sultan

rüyamdakomşum balkonvecamını duvarolarak gördüm neyeişaraettir

yeşim

kuznimle balkndaydk aniden dşyrdu bağrrt aşğı indymzde sadce ayğı şişmşti

sebahat

rüyamda balkon da kızımla oturuyorum balkon yıkılıyo gibi oluyo ben önce kızımı sonra kendimi kurtarıyom sonra yıkılmıyo cok merak icindeyim

seda

rüyamda birinci kat balkonundan düştüğümü gördüm ama hiç bişeyim olmadı kalktım

murat

balkonun altına yüyürürken temiz su üstüme eski kız arkadaşım üstüme döktü anlamınnı çok merak ediyorum

vusale

ruyamda birlesik balkona bakyordum sonra sokakda oyuncu ile yuruyordum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5011