Şuan sitede 2215 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Balina görmek

Sponsorlu Bağlantılar

Diyadinnet Rüya tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Balina görmek ne demek rüya tabirini rüyada Balina rüya yorumunu okumaktasınız.

Balina büyük ama beraberinde sorumluluklar da getiren kısmet olarak yorumlanır. Balinanın yanında durmak veya beraber yüzmek, önemli bir işin başına geçileceğini işaret eder. Balinanın üstünde olduğunu gören kişi de tanınmış ve başarılı bir yönetici olur.

Rüyada balina görmek, o yil içinde çok büyük güçlüklerle karsilasacaginiza, islerinizin ters gidecegine, rakiplerinizin sizin hakkinizda düsündükleri kötülükler yüzünden zarara ugrayacaginiza, gurbette bir kimseniz varsa uzun zaman onun yaniniza dönemeyecegine delalet eder. Balina avlandigini görmekse, baskalarinin yardimi ile islerinizi bir düzene sokabileceginize, balina yagi içmek veya kullanmak, kuvvetli bir bünyeniz ol dugu için o yil hastaliktan uzak kalacaginiza; kendinizin balina baligi avladiginizi görmeniz, çoktandir görmediginiz bir akrabanizi göreceginize; sizi bir balina baliginin yuttugunu görmeniz ise, uzun zamandir içinde bulundugunuz sikici durumdan kurtulacaginiza yorumlanir. Bir baska rivayete görede: Rüyada balina görmek, rüya sahibinin büyük bir is teklifi almasina isaret eder. Eger balinayi yakalarsa teklif aldigi isi almaya muvaffak olur.

Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Balina Görmek Benzer Rüyalar
  • rüyada Balina görmekRüyada Balina görmek

    rüyada balik agi görmek, büyük bir is kurma hayalinizin gercek olacagina, büyük bir kurulustan is teklifi alacaginiza isarettir. Bir

  • rüyada Balina görmekRüyada Balina görmek

    Rüyada balık ağı görmek, büyük bir iş kurma hayalinizin gerçek olacağına, büyük bir kuruluştan iş teklifi alacağınıza işarettir.

Balina Rüya yorumları
erdi

rüyamda binlerce katil balina gördüm yarısından çoğu benimle oynamaya çalışıyodu onlara yumurta attım yediler çok entesandı

gizem

bende rüyamda aynışekilde balina ve yunus balığı gördüm ama bende yunus kayboldu balina ile vakit geçirdim

sevinc

evimin 3 tane ag balik gordum ve onlardan 2 danesni tutum bune demekdi

hasret

Rűyada evlerin disinda bi deniz ve onun içinde çok balina gördüm ve birisi bana bunun peygamber Efendimizden geldiğini dedi . Nedemek olduğunu anlayamadım

emel

rüyam da balına ve yunus balığı gordum ama sonradan balına kayboldu yunus balığı ıle vakıt gecırdım

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Paylaşmaya ne dersin ?

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.