Rüyada Bal yemek Görmek

sponsorlu bağlantılar

Rüyasinda bir petekten Bal yedigini gör mek, sevdigi insanlara kavusacagina veya onlardan iyi bir haber alacagina; bir kavanozdan süzme Bal yedigini görmek, yasantisinda çok büyük yenilikler olacagina; bali bir bardaga koyup serbet yaparak içtigini görmek, büyük bir para alacagina; yahut bir mirasa konacagina; bir petekten bal yemek isterken arilarin üzerine üsüstügünü görmek, bazi düsmanlarin kendisi için kötü seyler düsündüklerine, bu arilardan birisi veya bir kaçi yüzünü veya baska bir yerini sokarsa onlardan fenalik görecegine delalet eder.

Rüyanızda görmüş olduğunuz Rüyada Bal yemek Görmek yorumunu okudunuz. Bal yemek ilgili diğer tabir ve yorumlara bakmak için Rüya Tabirleri yada Rüya Tabirleri Sözlüğü yada harfi ile başlayan Rüya Tabirleri B sayfasında rüyanızla ilgili benzer rüyalara da bakabilirsiniz. Bal yemek rüyanız hayr olsun.

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Bal yemek yorumları

ilayda

rüyada bal ğörmek yemek nedemek

ferhat

rüyada mezarlıkda tapakdan bal yiyordum arılar üzerime saldırdı

ALİ

BİR PETEKTEN BAL YİYORDUM. BİRAZ YEDİKTEN SONRA PETEGİN ALT KISMINDAKİ PETEKELRDE ARILAR OLDUGUNU FARK ETTİM. OĞULLAR BÜYÜMÜŞ ARI BUNLAR FALAN DEDİM. SOKMALARINDAN KORKTUM AMA SOKMADILAR. CIMBIZLA TUTTUM BİRİNİ PETEKTEN İĞNESİNİ GÖRDÜM HATTA TUTARKEN. NEYE CIKAR ACABA ?


Ruyamda kasık kasık bal yedım

kader

rüyada kavanozlarda bal vardı herhangi birini aldım ve tadına bakmak istedim.yediğim zaman mayhoş bi tadı vardı

SACAR

damatımla beraber bal yiyordum

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Rüyada Jeolog Görmek | Rüyada Jeolojı Görmek | Rüyada Jerse Görmek | Rüyada Jet Görmek | Rüyada Jeton Görmek | Rüyada Jılet Görmek |
Yandex.Metrica