Şuan sitede 16064 kişi var

diyadinnet tv

Rüyada Badana Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Badana görmek ne demek rüya tabirini rüyada badana 3386 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Evin iç duvarlarını badalamak kalp temizliğine, Aile huzuruna, şeref ve yüceliğe, Cephe duvarını badanalamak yüz güldürecek başarıya, dış duvarların tamamını badanalamak şöhret ve iyilikle anılmaya delalet eder.

Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.

Badana yapıyor görmek sorunların aşılması ve rahat bir hayat anlamına gelir. Rüyada badanacı görmek ise oturulan evin satılması anlamına gelir.

Badana görmek aydinlik günlere yorumlanir. Rüyasinda evini Badana yaptigini veya yaptirdigini görmek sikintidan kurtulacagina; eger memursa daha büyük bir mevkie geçecegine; tüccarsa kârinin artacagina; halktan biri ise hükümetten iyi bir idareye kavusacagina, delalet eder. Odasina renkli bir Badana yaptirdigini görmek sevinecek bir haber alacagina; badana yaparken kireçlerin odasinin her tarafina yayildigini görmek, ummadigi bir yerden büyük bir haber alacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada evine badana yaptirmak, rüya sahibinin imaninin saglam olmasina ve rüya sahibinin islerinin dogru gitmesine isaret eder.

Rüyada evinizin badana yapıldığını görmek, yeni kıyafetler alınacağına,badanayı kendinizin yaptığını görmek, işlerinizin iyi gideceğine, hayatta emin adımlarla ilerleyeceğinize işarettir.

Rüyada Badana Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Badana, ile ilgili yapılan yorumlar

nazlı

rüyamda ölmüş teyzemi diri ve evine badana yapıp mevlüt için toplanıldığını gördüm daha sonra sağ birini ağzı çekilmiş şekilde ölü gördüm

fatma

ayrılmılmış olduğum nişanlımı evine gidiyorum yanyanda 2 oda kapısı görüyorum 2 kapının önünde duruyorum kızı çıkıyor odadan nişanlımın arkası dönük badana yaptığını görüyorum içeri girmiyorum yine aynı odadan koşarak iki genç kız çıkıyor yan odaya giriyorlar bekliyorum nişanlımla birlikte büyük bir binaya giriyoruz çok kalabalık bir bina takım elbiseli erkekler dolu oturuyoruz merdivende sıranın bize gelmesini bekliyoruz ama bilmiorum ne beklediğimizi nişanlım ıslak mendille ayağındaki eski siyah ayakkabısını siliyor çıkıyoruz ordan tekrar dolaşıp dışarda yine oraya geliyoruz kalabalık azalmış ama çıkıyoruz ordan hiç aramızda konuşma olmuyor yürüyoruz .

tevrat

ruyamda anam oglum bide arkadasim kucuk bir mutfagim varmis onu mavi renge boyuyorlardi uzerindede kamyon resmi vardi kamyon kahverengiydi ben o rengi begenmiyorum ama

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberLerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS