Şuan sitede 10585 kişi var

Rüyada Aramak görmek

diyadinnet tv

Rüyada Aramak Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Aramak görmek ne demek rüya tabirini rüyada aramak 3197 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Bir şey aramak maksadın hasıl olmasına delalet eder.

Eğer Rüyada aranan şey bulunursa,geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya,bulunamazsa sıkıntıların bir müddet daha süreceği anlamındadır. Birisinin sizi aradığını görmek,üzüntü ve keder demektir.

Eğer rüyada aranan şey bulunursa,geçmişte bir yanlışlık yüzünden kaybedilenlere yeniden kavuşmaya,bulunamazsa sıkıntıların bir müddet daha süreceği anlamındadır. Birisinin sizi aradığını görmek,üzüntü ve keder demektir.

Rüyasında durmadan birşey arayan kimse mutlu değildir. Aradığını bulmak ise kafasını kurcalayan sorunu çözeceği anlamına gelir.

Rüyadaki aranmak, kisa bir müddetten ibarettir. Bundan dolayi rüyada düsmaninin, kendisini aradigini ve buldugunu gören kimse, ölür. Bazen rüyada aranmak, insanin ilim, Amel veya malla sereflendirdigi seye isaret eder. Rüyada bir kisi tarafindan arandigini görse, kendisine isabet edecek üzüntü ve kedere isaret eder. Bir baska rivayete göre ise; Rüyada aramak, aranan kimseye delalet eder. Eger aranan kimse onu arayan kimseden kaçmiyorsa, korktugu seyden emin olur. Bir kimse rüyada çirkin yüzlü birisinin kendisini aradigini görse ve onu bulsa, çirkin yüzlü kimse korkuya delalet ettiginden o kimse korkmaya baslar. Rüyada bir sey aradigini gören kimse, maksadina, erisir, çünkü, bir ata sözünde:

Rüyada bir şeyi aramak, geçmişte yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı kaybetmiş olduğunuz imkanlara yeniden kavuşacağınıza, aradığınız şeylerin bulunamaması, içinizi kemiren sıkıntılardan daha uzun bir süre kurtulamayacağınıza işarettir.

Rüyada Aramak Görmek, Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Aramak, ile ilgili yapılan yorumlar

ceren

rüyamda bir kizla bir evde birseyler ariyorduk. aradigimiz seyi bulamayainca o evden ciktik ve ablami gördük oda beni ariyormus sonra annemle yengemin annesini gördük.

bilal

RÜYAMDA BOŞ BİR MESCİTTEYİM O SIRADA BİRDEN BAŞBAKAKAN VE BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HACILARI KARŞILAMAK İÇİN GELDİLER DENİLİYOR MESCİDİN DOLABINDAN KORUMA HEMEN YERİNDEN FIRLIYOR.HERKES ORAYA GİDİYOR BEN BEKLİYORUM. O SIRADA KAPI AÇILIYOR VE BELEDİYE BAŞKANI BENİ DEMEK Kİ MESCİTTE DE BİRİ VARMIŞ DİYEREK BENİ BAŞBAKANA GÖTÜRÜYOR AMA ONU GÖRMÜYORUM. tuhaf...adı üstünde rüya

Ozge

Ruyamda aksam biyere gidiyo kapi gormustum sonra Annemle disari gidik hava bulutluydu ve aksamdi sonra ben ve Annem birsey ariyoduk ama aradimiz seyi bulamadim

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri

Rüya Tabirleri || Rüya Tabirleri Sözlüğü

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0

Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir. Google+'da bizi ziyaret edin Diyadinnet RSS