Rüyada Alyans Görmek

Rüyada Alyans görmek tabiri, Rüyada Alyans nedir, Alyans rüya tabiri? diyadinnet rüya tabirlerinde rüyada Alyans görmek anlamı nedir! dini ve islami ruyada Alyans görmek ne demek. Rüyamda Alyans gördüm anlamı sayfasında bulunuyorsunuz...

rüyada Alyans görmek

Nişan yüzüğü evlenmeye, evlada, mala delalet eder. ( Ayrıca Yüzük Maddesine bakınız.)

Rüyada alyans taktigini görmek, bekar ise evlenecegine, evli ise bir çocugu olacagina isarettir. Bir baska rivayete görede: Bir baska rivayete göre ise ; Rüyada parmagina alyans taktigini veya satin aldigini gören kimse, bekar ise bir müddet daha evlenmemesine, evli ise esi ile arasinin açilmasina isarettir.

Gören için muhakkak bir evliliğe işarettir.Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocası ile uzunca bir süre devam edecek geçimsizliğe, bir kadının alyansını kaybetmesi, dul kalacağına işarettir.

Bekâr bir kimsenin rüyada alyans görmesi, evleneceğine, evlinin görmesi, bir çocuğu olacağına delâlet eder.

rüyada Alyans görmek
Zeynep Alyans rüyasıRüyamda bir gümüşçiye gidip parmağımdaki gümüş söz yüzüğüne 2 yıldan beridir karşılıksız olarak sevdiğim kişiyle birlikte olduğumuzu içine onun adını yazdırmak istediğimi söylüyorum sonra parmağımdan yüzüğü çıkarıp kıza veriyorum kız da yüzüğü alıp bir kor parçasıyla bir şeyler yapıyor sonra yüzüğü bana veriyor yüzük eğilmiş bükülmüş içinde karışık kuruşuk bir sürü yazı olarak bana iade ediyor.yüzüğün hem şekli bozulmuş hemde tenekeye dönmüş.

songül Alyans rüyasırüyamda kızıma nişan yapıyoz oğlan evi nişana gelen insanlara nikah şekerine benzer bir şeyler dağıtıyor bunlar altınmış banada tutuyorlar bende elimi atıyom iki tane alyans yüzük alıyom.yorumlarsanınz memnun olurum

Rüyanızı Yazın
İsim (Örnek: Ahmet)

Görmüş olduğunuz rüyanızı tüm ayrıntılarıyla yazın


Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır
Rüyada Alyans Görmek Benzer Rüyalar
  • AlyansRüyada Alyans

    gören için muhakkak bir evliliğe işarettir.Evli bir kadının bekar birine alyans vermesi, kocası ile uzunca bir süre devam edecek

Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleriRüya Tabirleri

Rüya Tabirleri | Rüya | Ruya tabirleri | Rüya Yorumları | islami rüya tabirleri | dini rüya tabirleri | diyanet | sözlüğü anlamı | kitabı | rüyada görmek ne demektir. | rüyamda gördüm rüyada görmek ne anlama gelir.

Rüya Tabiri Arama
Copyright © 2004 - 2014 diyadinnet. com Tüm Hakları Saklıdır. Diyadinnet.com 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Abone olduğumuz Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA) alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.