Kendine dost hısım akrabayı görmek emniyet güvene, esenlik

Rüyada Akraba Görmek Nedir

Diyadinnet Rüya Tabirleri bölümünde yayınlanan Rüyada Akraba görmek ne demek rüya tabirini rüyada akraba 3047 nolu rüya yorumunu okumaktasınız.

sponsorlu bağlantılar

Kendine dost olan hısım ve akrabayı görmek emniyet ve güvene, esenlik ve huzura; Akrabayı sevinçli görmek sıla i rahmi yerine getiriyor olmaya, üzüntülü görmek bu önemli görevi aksatıyor olmaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sıla i Rahim.)

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir. Hastalarınızdan dolay işlerinizin bozulacağına bu durumundan sağlığınızın etkileneceğine işarettir.

Rüyanızda bir akrabanızı gördüyseniz, yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyasında sevdiği bir akrabasını gören kişi hoş bir olayla karşılaşacak veya güzel bir haber alacak demektir. Sevmediği bir akrabasını gören kişi ise bir heber yüzünden tatsızlık yaşayacak demektir.

Rüyada akrabalardan birini görmek, güvenle yorumlanir, insanin kendi ailesine mensup bir kisiyi görmesi, hayatta yalniz olmadigina, ona yardimci olacak arka çikacak baska kimselerin de var olduguna inandigina delalettir. Bir rivayete göre; Rüyada Akraba görmek, beklemedigi bir kimseden bir fenalik görecegine delalet eder.

Yakında kötü bir haber alacaksınız demektir.

Rüyada bir akrabanızı görmek, oluşacak bir terslik yüzünden işinizden zarar göreceğinize yada kısa sürecek bir hastalığa işarettir.

Benzer Rüyalar

sponsorlu bağlantılar

Rüyada Akraba, ile ilgili yapılan yorumlar

sibel

rüyda cumayerli teyzemi gördüm ama evimde o nedemek

defnecanan

rüyamda çok sevdiğim bir akrabamı gördüm ne anlama geliyor acaba

zeynep

ben rüyamda dayımın oğlunu gördüm bunu ne demek olduğunu biliyormusunuz

ilayda

ben rüyamda dayım ile yengem bide kızını gödm baska akrablrımızıda grdm nasıl tabirlenir

yakup

Ben 3 yıldır küs olduğum dayım i hertürlü ve her şekilde götürüyor um konuşuyoruz gülüyoruz şaka yapıyoruz bu ne anlama geliyor hala da küs uz

gulcan

ruyamda babamin dayisin kizin gordum bu nedemek dir

gulcan

ruyamda babamin dayisin kizin gordum bu nedemek dir

sinem

biz denizdeydik gemide geziyorduk dayım, ben ve yengem. yengem denize düştü kurtarmaya çalıştık ama kurtaramadık

reyhan

teyzemin kızı ile yüz yüze sohbet ederken kıyametin 10yıl sonra kopacanı söyledi bende korkmaya başladım,korku içinde uyandım.bi kaç gündürde sakallı adamlar görüyorum neye delalettir anlayamadım.

murat

sevgili büşra eğer o kişi size sevdiğini söyledi veya söylerse ona inanın

büşra

Merhaba rüyamda ben bi akrabamın oğlunu görüyorum. fakat gerçek hayatta aramızda muhabbetimiz yoktur. fakat rüyamda bana samimi bir şekilde benle yakından ilgileniyor. bu ne anlama geliyor şimdiden teşekkürler.

Ayla

Merhaba. Ruyamda kocamin anneanesi ellerimden opuyordu ve galiba ayaklarimdan da. Bu ne anlama gele bilir? Şimdiden teşekkürler.6

Yorum ekle

Dikkat: !!!yorumlardan gelen rüyaların tabiri yapılmamaktadır!!!: Yorumunuz Editörler tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır


Rüya Tabirleri Ansiklopedisi

ABCÇDEFGHIİJKLMNOÖPRSŞTUÜVYZ
Rüya tabirleri diyadinnet.com

Bağlanıyor

Paylaşmaya ne dersin ?

0
ANKETLER Genel Seçimlerde HDP, Yüzde 10 Barajını Aşabilir mi?
Evet, kesinlikle barajı aşacaktır
Evet, barajı zor da olsa geçebilir
Hayır, barajı zorlar ama geçemez
Hayır, barajın altında oy alır
Fikrim Yok

Sonuçlar Anketler

Toplam Oy: 5310